$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Sabotaz ???
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sabotaz ???
Autor Wiadomość
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 47
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |6 Cze 2004|, 2004 16:20   

Na szczęście kiep nie jesteś i wyczułeś że coś nie tak z autkiem a nie styknąłeś dopiero jak cie koło wyprzedziło :D
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |7 Cze 2004|, 2004 08:11   

Nie chodzi o Ciebie Pershing :D
Oczywiście nie ma w Twojej przygodzie nic smiesznego
chodziło o humor na forum :wink:

pozdrawiam :D
 
 
kamax
[Usunięty]

Wysłany: |7 Cze 2004|, 2004 09:32   

Heh ... z tymi odkręcającymi się kółkami to różnie bywa ...

Scierzankę kupiłem i sia nią cieszyłem ... jak to bywa z czasem zaczęły się drgania kierownicy, więc jak nic, bo była to moja 2 sierra, więc doświadczenie miałem, do sklepu, gumy na połączenie wahacza z drążkiem reakcyjnym zakupiłem, podnośnik i do roboty ... szok ... koła poodkręcane. Sobie pomyślałem, że fele się komuś spodobały, bo wszystkie koła były "luźne". Gumy wymieniłem, bo już się do tego zabrałem, to i zrobiłem. Koła założyłem i fajnie, żadnych drgań ... i tak było 1000 km. Znowu drgania. Wiele nie myśląc ... klucz do kół i .... dokręcałem :( .

Kłopoty z "odkręcającymi" się kołami zakończyła wymiana nakrętek.

Ciekawe? Niemożliwe? Prawdziwe.
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |7 Cze 2004|, 2004 09:36   

Dokładnie.
Miałam to samo. Huk taki jakby koło było kwadratowe.
Nakrętki.
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |7 Cze 2004|, 2004 11:42   

Heh.. a jednak mozliwe :shock: teraz przed kazdym wyjazdem bede latal w kolo samochodu z kluczem do kol :wink: Fakt faktem ze felasie z przodu byly z deczka krzywe wiec oddalem do regeneracji. Teraz bicia na kierownicy nie ma wiec moze nie bedzie sie odkrecac
 
 
 
DaraZ
[Usunięty]

Wysłany: |10 Cze 2004|, 2004 22:48   

Struna nic nie mow o wyprzedzaniu przez kolo.. ojciec kiedys kupil nowego z salunu duzego fiata (tak bylo to dawno ;) ) i po 20kkm ukrecila sie bodajze piasta i 40 m od domu wyprzedzilo go kolo wraz z tarcza hamulcowa.. ;/ Starzsemu do smiechu nie bylo ;)
 
 
marcys
[Usunięty]

Wysłany: |14 Cze 2004|, 2004 13:29   

hmm szkoda ze u mnie dokrecenie nakretek nie uspakaja bicia na kierownicy... zeby zawsze taka "prosta" naprawa likwidowala awarie..chociarz wole wywazyc kolo niz je zgubic :wink:
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |8 Kwi 2005|, 2005 13:06   

Moim zdaniem, to ktos pozyczyl sobie na jeden dzien a pozniej oddal i slabo dokrecil ;)

Tak jak znajomemu kiedys co noc kradli fiaciora ... a pozniej postawiony byl w innym miejscu - ktos sobie pozyczal :lol:

Dzwiek niedokreconego kola jest raczej specyficzny i latwo to wyczyc, jednak tez nie slyszalem zeby komus samo sie odkrecilo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group