$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - ardan22 - trzy srebrne wielo...Rybki
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ardan22 - trzy srebrne wielo...Rybki
Autor Wiadomość
ardan22
[Usunięty]

Wysłany: |22 Paź 2007|, 2007 22:31   ardan22 - trzy srebrne wielo...Rybki

Za namową Stefena, czy Stefana chcę napisać słów kilka o moich autach. Właściwie to Stefen chce. Tak się zdarzyło, że rok temu kupiłem Scorpio 2,3 16V - 1998 - srebrny kombi. Później nadarzyła się okazja kupić sedana 1997 - polift, więc kupiłem i miałem się zastanowić, którego sprzedać. Oba mi się podobały, więc zostały. Sedan nieco zaniemógł, więc wymyśliłem, że kupując auto na części obdaruję nimi już posiadane autka. Jak wymyśliłem, tak też zrobiłem. Znalazłem znowu kombi, tak samo srebrny jak dwa poprzednie, z taką samą pojemnością i tylko z 1996r, ale zderzak ma poliftowy, co mnie trochę zastanawia. Jak go ściągnąłem, to się okazało, że wygląda super i nie miałem sumienia rozebrać go na części. Został również zarejestrowany i jeździ jak dwa poprzednie. Wszystkie one są Ghia, a sedan Ghia w koronie. Mają różne wyposażenie i jak w jednym jest to, to w drugim jest coś innego w zamian np. '98 - 4 poduszki, to '96 - tempomat. Z sedanem to inna sprawa, bo ma wszystko, co Scorpio mieć powinno. Pozdrówka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group