$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Korek w kosmos polecial ... :(
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Korek w kosmos polecial ... :(
Autor Wiadomość
HaK
[Usunięty]

Wysłany: |13 Paź 2004|, 2004 11:27   Korek w kosmos polecial ... :(

no wiec jade sobie stoje na swiatlach patrze a od strony kierowcy z pod maski jakis dymek zalatuje ... no okej zjezdzam na parking podnosze maske patrze a tu korka od wlewu oleju brak ... juz sie nie pytam sie gdzie ten korek moge dostac :D ... tylko pytam sie czemu tak sie stalo ??? co to oznacza ?? silnik 2.5 td 95
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |13 Paź 2004|, 2004 11:33   

Oznacza to, że powinieneś sprawdzić zamki w drzwiach... O ile sam niedawno nie dolewałeś oleju. - Obie sytuacje zaliczyłem w Golfie. Co ciekawe, po pół roku od "zgubienia" korka - znalazł mi się - w słoneczny dzień zauważyłęm go jak sobie leży w konorze silnika... :)
 
 
HaK
[Usunięty]

Wysłany: |13 Paź 2004|, 2004 11:37   

wlasnie ze nie dolewalem oleju i nikt z domownikow nie mogl tego zrobic ... a auto stoi na parkingu strzezonym :P ...
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |13 Paź 2004|, 2004 18:15   

Potwierdzam że jest połączony takim wężykim z duperelnikiem (odszlamiaczem czy coś) z filterm powietrza. Ale przynajmniej u mnie siedzi tak mocno że nie ma siły żebyu sam wyskoczył
 
 
HaK
[Usunięty]

Wysłany: |22 Paź 2004|, 2004 21:45   

eheheheheh nie moge nawet glupi korek oryginalny do tej mojej scorupy nie pasuje ... okazuje sie ze mialem grzebane w silniku i mam inna zupelnie gore :evil: :evil: :evil: no coz ... teraz bede musial uwazac na czesci ... korek oryginalnie jest wkrecany a ja mam teraz wbijany ... to tak na marginesie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group