$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - SYLWESTER 2004
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SYLWESTER 2004
Autor Wiadomość
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |7 Gru 2004|, 2004 19:57   

Dysponuję składanym łóżkiem (typ bazarowy ale jedna osoba się prześpi, jeszcze nie używane), mogę udostępnić - chyba _Mu rozwiązuje to problem a jechać będzie chyba i tak przez Tarnów (jak z Wawy).
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 01:28   

Struna napisał/a:
Nie zmieści się - trzy normalne łózka albo jedno bolsze plus jedno normalne.

No to odpada. Chociaż szkoda.... Musiałbym zrezygnować z towarzystwa kobiety, jednego z chłopców lub wypoczynku. Nie wchodzi to w grę, podobnie jak męczenie się - nie po to w końcu jadzie się kawał drogi.
Natomiast piszę się na kolejny zlot - przyjadę sam i nie będzie problemu z gnieżdżeniem się i logistyką. (:
 
 
rjvg
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 02:08   

przepraszam ale nie dojedzemy moim wielorybem , chociaz wstepnie mowilem ze delegacja z gdanska dotrze :( .Wlasnie sie dowiedzialem ze tego sylwestra spedze bez mojego autka - wyjazd za granice ( australia) ps obiecuje zdac foto relacje jesli tam spotkam jakiegos scorpiaka.
hmm życze udanego sylwestra i spokojnej drogi powrotnej hej
 
 
Przemko
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 06:56   

Ja mogę przywieźć np. krokiety i bigos. Do tego coś z ciast i pieczywo.
Rozumiem, że na miejscu jest kuchnia do naszej dyspozycji?
Przy okazji chciałbym zapytać o rodzaj sprzętu grajacego, czy będzie czytał MP3? Jeśli tak to wezmę trochę płytek z jakimiś przebojami.


_mu: nie poddawaj się! Coś może się da skombinować.
Przemko
Ostatnio zmieniony przez Przemko |8 Gru 2004|, 2004 07:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emoo
[Usunięty]

  Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 06:56   

Hej

Z tego co ustalalem z moja lepsza polowka, to salatki beda dwie.
1. Standard - czyli jarzynowa z majonezem (ziemniaki, marchewka, jajka i co bedzie w lodowce :) )
2. Ryzowa - tez majonez, ale troche inny sklad - wyborna.

Jeszcze musze jakies garki wielkie poznajdywac zeby to przewiezc, ale cos wymysle.

Jesli chcecie to moge zabrac ze soba mikrofale, zawsze bedzie mozna cos podgrzac, chyba ze bedziemy miec swobodny dostep do kuchni.
Co z posciela, naczyniami.
Beda czy trzeba brac swoje?
Pozdrawiam.
 
 
agawoj11
[Usunięty]

  Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 07:50   

witam.bardzo mi przykro ale nie mogę uczestniczyć w wypadzie sylwestrowym :cry: bardzo bym chciał,cała nasza familia już się napaliła na ten wyjazd aż do wczorajszego wieczoru kiedy podjechał kumpel i powiedział że w norwegii na mnie czekają od 15 stycznia. wiąże się to z poważnym wydatkiem, muszę założyć LPG,kupić tonę żarcia i mieć tochę kasy ze sobą a też muszę coś zostawić w domu aby nie zjedli nawet parkietu. tym sposobem każde 500zł jest w tej chwili dla nas ważne.z tego co teraz przeczytałem na forum to na nasze miejsce napewno ktoś się znajdzie.przepraszam że blokowałem miejsce dla innych zainteresowanych ale zrozumcie moją sytuację. myślę że jeszcze nie raz się spotkamy a teraz życzę wszystkim udanej zabawy.pozdrowionka z olkusza. ps.zapakujcie zdjęcia na forum przed 15 stycznia
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 07:59   

Hejka

To na osłodzenie imprezy postarm sie przywieźć jeszcze słodycze - wkońcu pracuję w najsłodszej firmie MIESZKO (może ktoś zna) :)



Pozdrawiam
_________________
Ford Ranger Wildtrak 2020
Peugeot 508 2.0 Hybryd4
Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4
Mundek 99r. 2.5 V6 sedan
był
Pacifica 2006 3.5 V6 4x4
 
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 10:38   

AKTUALNA LISTA

Struna
Hryniak +3
Maup +1
Kayman +1
Cossy
Irek +1
Emoo + 5
Przemko + 2
Zbyszek Ww +2
Asia


POTRAWY (każda na ok.25 osób) :
1. Emoo - sałatka jarzynowa i ryżowa
2. Hryniak - leczo
3. Asia - owoce (banany, winogrona, ananasy, pomarańcze, jabłka, mandarynki etc)
4. Struna - sałatka z tuńczyka
5. Cossy - szampan (Sowietskoje Szampanskoje Igristnoje)
6. Irek - napoje bezalkoholowe (gazowane, niegazowane, soki) + dwa ciasta
7. Przemko – krokiety i bigos


DO OBSADZENIA:
-ciasta
-wędliny
-mięso na ciepło
-chleb + dodatki (barszcz czerwony INSTANT(do krokietów),kawa, herbata, cukier, ogórki, ketchup, musztarda etc)
- fajerwerki

Emoo mikrofala – świetny pomysł, jeśli możesz – bierz. Naczynia prawdopodobnie będą, jestesmy w trakcie ustalania. Ps. Ponieważ przyjeżdzasz grupą sześciu osób – wybierz sobie jeszcze jakąś potrawę lub dwie z powyższej listy w zależności od tego ile przywozisz dzieci. Proponuję chleb + dodatki i wędlinę, bo w końcu nikt ise tego nie podejmie :D

Irko – jasne słodycze tak dobre – mile widziane, tylko wiesz co, może wobec tego zajmiesz się ciastami i słodyczami,,, bo nie chciałabym mieć dużo słodyczy kosztem mniejszej ilości napojów, które zobowiązałes się przywieźć. Napoje będą bardzo ważne, a zwłaszcza rano :wink:

Przemko jest kuchnia, Mp3 bierz.
Ostatnio zmieniony przez Asia |8 Gru 2004|, 2004 15:44, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 10:49   

Hej

Napoje przywiozę a co do słodycze to i tak nie wiemna 100 % czy uda mi się przywieźć odpowiednią ilość - a słodycze nic mnie nie kosztują :)
_________________
Ford Ranger Wildtrak 2020
Peugeot 508 2.0 Hybryd4
Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4
Mundek 99r. 2.5 V6 sedan
był
Pacifica 2006 3.5 V6 4x4
 
 
 
Emoo
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 11:46   

Asia mikrofale zabieram, nie ma sprawy. :wink:
Sprawa wedlin OK. Biore to na siebie, mam znajoma masarnie, moze tam kupie hurtowo. Ale za bardzo nie wiem ile i czego, bo moje gusta moga nie wspolgrac z Waszymi wiec czekam na propozycje. Co i ile?
 
 
Przemko
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 11:49   

Cieszę się, że jest ktoś taki jak Asia :!:
Bez Ciebie i Struny nic by z tego nie było :!:
Wypijemy za wasze zdrowie na miejscu :!:

Co do barszczu to mogę przywieżć.

Emoo: z wędlin to lubię piwo :wink: Tak serio myślę, że po 15 dkg na twarz wystarczy. Wybór dowolny np. szynkowa, krakowska, mielonka itp. byle z mięcha.
Przemek
Ostatnio zmieniony przez Przemko |8 Gru 2004|, 2004 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 12:09   

Przemko no co Ty :oops: :D
Beze mnie i Struny sam byś sie tym zajął :D



POTRAWY (każda na ok.25 osób) :
1. Emoo - sałatka jarzynowa i ryżowa + wędliny
2. Hryniak - leczo
3. Asia - owoce (banany, winogrona, ananasy, pomarańcze, jabłka, mandarynki etc)
4. Struna - sałatka z tuńczyka
5. Cossy - szampan (Sowietskoje Szampanskoje Igristnoje)
6. Irek - napoje bezalkoholowe (gazowane, niegazowane, soki) + dwa ciasta
7. Przemko – krokiety+barszcz i bigos


DO OBSADZENIA:
-ciasta
-chleb + dodatki (kawa, herbata, cukier, ogórki konserwowe, pomidory świeże,ketchup, musztarda etc)
- fajerwerki, balony

Trzy pozycje dla trzech klubowiczów : Maup, Kayman, Zbyszek Ww wybierajcie.



Sztućce, talerze, kieliszki i obrusy są na miejscu.
Kuchnia jest, kuchenka palnikowa jest , mikrofalę przywiezie Emoo.
Sprzęt grający załatwia Hryniak, można brać płyty CD i Mp3.

Przemko dopisuje Ci barszcz (najlepsze sa te w szklanych słoiczkach W*niary :wink: )
Emoo - tak jak mówi Przemko - wszystkiego po trochu szynka, krakowska, polędwica, boczek faszerowany, pasztetowa :D co Ci wpadnie w ręce, byle by dobre i świeze.
I koniecznie pokrojone już w plasterki.
Co do pytania "ile" - odpowiedz brzmi dorosła osoba ma kupić za 50 zł wyznaczonego towaru. Nie odpowiedziałes ile z Was to doroślaki, wieć nie potrafię Ci odpowiedzieć.
A nie ograniczajmy sie do 15 dkg na głowę, bo pamiętajmy że śniadanie tez można z tego zrobić.
 
 
Przemko
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 12:48   

Pisząc o barszczyku myślałem raczej o naturalnym z prawdziwych buraków czerwonych.
Jakoś się może uda go dowieźć. Jeśli nie to tylko w ostateczności instanty :?

Asiu sam raczej nic bym nie załatwił bo po pierwsze jestem z lubelskiego, więc teren płaski i dość nudny. Po drugie to nie za bardzo znam się na organizacji takich imprez i bym się pewnie pogubił. Wspólnymi siłami zawsze łatwiej.

Mam w planach letni zlocik w moich okolicach. Jest u nas takie fajne lotnisko, na którym można by sobie poszaleć scorpionkami.

Zastanawiam się nad pozostałymi potrzebnymi potrawami i dodatkami czyżby nie było komu tego „obsadzić”? Może powinniśmy inaczej rozplanować całość? Każdy po 1 chlebie i jakieś zakonserwowane i ukiszone warzywaka przywiezie i po jednej kilogramowej petardzie?
Przemko
 
 
Emoo
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 12:51   

Wszystko jasne.
Kupie taka fure miecha, ze jeszcze nam zostanie. Doroslych osob jedzie 4, wiec bedzie za co kupic.
Cala reszte ustalimy na zlocie, jesli bedzie jeszcze co ustalac.
:)
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 13:48   

Przemko - własnej roboty - jeszcze lepszy. A z Instantem będzie prościej w razie czego :D
Co do chleba ciasta i fajerwerków, zostało trzech klubowiczów i między siebie to podzielą.

Emoo - czyli za 100 zł sałatke i za 100 zł wędliny, możesz pomieszać proporcje, wiadomo że sałatka jest tańsza i dla większej ilości osób, a za 100 zł niewiele wędliny dla 30-typa :wink: Zrób tak żeby było ok :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group