$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OGÓLNOPOLSKI ZLOT FST - 2013 - Stara Jedlanka - !INFO!
Autor Wiadomość
Kevin Xy 
WSK x3



Auto: '90, 2.9 12V, GHIA, ASB, wreszcie SEDAN
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2004
Skąd: Piaseczno
Wysłany: |9 Kwi 2013|, 2013 13:27   

na zlot zawsze przyjezdza sie na chwile ...
_________________
Kevin Xy
535 015 788
'88 2.0 OHC GL
'90 2.9 12V GHIA ASB
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'96 2.3 16V GHIA ASB SEDAN
 
 
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |9 Kwi 2013|, 2013 13:52   

slawektg, jak najbardziej, zapraszamy partyzantów, choćby na pół dnia.

Jeśli chodzi o spanie na parkingu to nie pytałem o takie rewelacje Gospodyni, bo raczej nie wypada pytać o to "oficjalnie". W domkach jest po 6 miejsc do spania, a większość obsadzona jest 4 osobami. Sądzę, że jeśli przebędziesz taki dystans to spanie w aucie będzie marnym pomysłem. Założę się jednak, że miejsce do przekimania u kogoś zawsze się znajdzie bez większego problemu... :)
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
Ostatnio zmieniony przez Julek |9 Kwi 2013|, 2013 13:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artur.k 



Auto: BOB,Chevy Tahoe
Dołączył: 11 Lut 2011
Skąd: 3miasto
Wysłany: |9 Kwi 2013|, 2013 13:54   

to możliwe że i ja z żoną na popołudnie wpadniemy,bo kilkadziesiąt km. tylko mamy do przejechania :)
 
 
ford2fast 
603911630



Auto: Szlachetny De Łochac
Dołączył: 28 Lip 2008
Skąd: Zabrze Maciejów
Wysłany: |9 Kwi 2013|, 2013 23:13   

slawektg napisał/a:
Czy organizator bierze pod uwage wizyte "z partyzanta?"Mozna sie przespac w aucie?Bardzo chcialbym sie z Wami spotkac,ale naprawde nie potrafie sie zadeklarowac.Dziwnie ostatnio sie u mnie dzieje.......

Prawdziwi partyzanci nigdy nie pytali o takie pierdoły :)
Ty też nie powinieneś :):
Przyjeżdżasz i tyle :)
_________________
Scorpio forever
 
 
slawektg 



Auto: Merkur XR4Ti XXXKM
Wiek: 51
Dołączył: 25 Lis 2006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: |10 Kwi 2013|, 2013 21:34   

Rozkaz!
_________________
806 turbo,XR4 turbo czyli biTURBO!!!!!JAK TURBO NIE DYMA,TO SILNIKA NI MA!!!!
 
 
Green Scorpio 


Auto: '94 2.0 sedan+lpg
Wiek: 30
Dołączył: 23 Gru 2012
Skąd: Krzczonów
Wysłany: |10 Kwi 2013|, 2013 21:57   

Jak artur.k sie wybierze to i ja tam wpadnę :)
 
 
Zysio 
LKR 55077



Auto: '06 Citroen C8 2.0 HDi 136KM
Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 09:22   

No no, wstyd żeby lubelska ekipa mając zelot na miejscu - nie dopisała :P
_________________
Tomek (Żysio)
------------
Jest:
'06 Citroen C8 2.0 HDi
Było:
'03 Yamaha TDM 900
'99 W210 E430
'05 Volvo V70 2.4 D5
'88 2.9 V6 Ghia + LPG
 
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 09:36   

Mam taki głupi co nieco pomysł, może zaprosimy jakaś telewizje, moze niech nakreca o nas jakis kawałek materiału, nie wiem jak to sie odbywa, ale może. Julek już ma wejścia :P
 
 
Zysio 
LKR 55077



Auto: '06 Citroen C8 2.0 HDi 136KM
Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 09:38   

Jankes napisał/a:
Mam taki głupi co nieco pomysł, może zaprosimy jakaś telewizje, moze niech nakreca o nas jakis kawałek materiału, nie wiem jak to sie odbywa, ale może. Julek już ma wejścia :P


zwłaszcza wieczorem niech kręcą :D
_________________
Tomek (Żysio)
------------
Jest:
'06 Citroen C8 2.0 HDi
Było:
'03 Yamaha TDM 900
'99 W210 E430
'05 Volvo V70 2.4 D5
'88 2.9 V6 Ghia + LPG
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 09:39   

Jankes napisał/a:
Mam taki głupi co nieco pomysł

true

Jankes napisał/a:
Julek już ma wejścia

true

Jankes napisał/a:
może zaprosimy jakaś telewizje

może jednak nie :)
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 10:12   

Oj tam oj tam, myślałem o reklamie klubu :)
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 57
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 15:35   

Jankes napisał/a:
Mam taki głupi co nieco pomysł, może zaprosimy jakaś telewizje, moze niech nakreca o nas jakis kawałek materiału, nie wiem jak to sie odbywa, ale może. Julek już ma wejścia :P

Hmm, może do cyklu "Dlaczego ja" albo "Trudne sprawy" bo "Wódko pozwól żyć" wyleciało z anteny w latach 90 :P


ż a t r o w a ł e m p r z e c i e ż :twisted:
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
Ostatnio zmieniony przez Aro |11 Kwi 2013|, 2013 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 16:04   

Przeszła mi taka myśl przez głowę, ale później zacząłem się zastanawiać po co to nam potrzebne.

Owszem, jeśli patrząc na obecność tv przez pryzmat tego, że swoim zlotem i relacją z niego zachęcimy zabłąkanych użytkowników scorpio do wizyty na forum i na kolejnych zlotach, to może byłoby i warto. W sumie spotkałem w życiu wielu użytkowników scorpio, którzy nie mieli bladego pojęcia o FST, ale głównie byli to ludzie, którym takie pojęcie nie było do niczego potrzebne, bo traktowali to auto jako zwykłego strupa. Przyznam - druga grupa po prostu była mało biegła w obsłudze komputera/internetu, albo nie miała czasu na buszowanie po necie.

Mój koronny argument, który zaważył na tym że przestałem nad tym myśleć to niestety brak odpowiedniej telewizji, która mogłaby taką relację pokazać. Niestety w temacie motoryzacji ogólnopojętej jesteśmy skazani na koncern ITI, czyli na telewizję tvn turbo. A ona, przed nagraniem wymaga podpisania zrzeczenia się jakichkolwiek praw do nagranego materiału i nie daje żadnego prawa do zobaczenia go w postprodukcji, tuż przed emisją i ewentualnych korekt. O ile w temacie mojego osobistego występu przed kamerą w w/w telewizji, podpisałem zgodę na publikację i mogę mieć tylko do siebie pretensje, że telewizja ta paskudnie pocięła mi wypowiedź i usunęła z niej wszystko, co miałem do powiedzenia ważnego, zostawiając jakieś pierdoły, o tyle w przypadku zlotu na którego przyjeżdża x-osób i x-aut sytuacja przedstawia się nieco inaczej.
Nie mam ochoty ani za nikogo takiej zgody wyrażać, ani tym bardziej potem wstydzić się - nie za nasze zachowanie, bo to zawsze jest super i na miejscu, ale za to jak pokazała nas telewizja. Bo mogą pokazać nas jako grupę fajnych ludzi, z fajnymi autami w tle, którzy to ludzie lubią się ze sobą spotkać, powygłupiać, pobawić i popić, a mogę też pokazać nas jako bandę idiotów, którzy podniecają się zardzewiałymi trupami. Zależy na co będą mieli ochotę i co będzie im bardziej potrzebne. I nie spytają nas o zdanie.

Dlatego też mam propozycję dla zlotowiczów:) Ja mam tylko taką zabawkową kamerę, ale może ktoś będzie miał lepszą. Ja niestety się tym nie zajmę, ale może ktoś będzie miał chwilę czasu/sprzętu/umiejętności. Trzeba by wziąć tą kamerę i polatać z godzinę między ludzikami. Nagrać buźki, zadać ze dwa pytania - dlaczego przyjechałeś, który raz tu jesteś, dlaczego scorpio a nie golf itd. Zrobić do tego kilka fajnych zdjęć naszych aut.
Takie godzinne nagranie następnie pociąć, obrobić, dodać owe fotki i zrobić z tego 10 minutową relację. Możemy takową wrzucić do sieci, albo wysłać nawet do tvn-u i tv trwam, zastrzegając brak zgody na jakąkolwiek ingerencję w materiał i będzie to relacja ze zlotu. Proste. Nikt nam tego nie potnie, nie poprzestawia, będzie nasze i tyle.
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 16:07   

dobrze powiedziane
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Zysio 
LKR 55077



Auto: '06 Citroen C8 2.0 HDi 136KM
Wiek: 39
Dołączył: 08 Paź 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: |11 Kwi 2013|, 2013 16:24   

Julek napisał/a:
Dlatego też mam propozycję dla zlotowiczów:) Ja mam tylko taką zabawkową kamerę, ale może ktoś będzie miał lepszą. Ja niestety się tym nie zajmę, ale może ktoś będzie miał chwilę czasu/sprzętu/umiejętności. Trzeba by wziąć tą kamerę i polatać z godzinę między ludzikami. Nagrać buźki, zadać ze dwa pytania - dlaczego przyjechałeś, który raz tu jesteś, dlaczego scorpio a nie golf itd. Zrobić do tego kilka fajnych zdjęć naszych aut.

Takie godzinne nagranie następnie pociąć, obrobić, dodać owe fotki i zrobić z tego 10 minutową relację. Możemy takową wrzucić do sieci, albo wysłać nawet do tvn-u i tv trwam, zastrzegając brak zgody na jakąkolwiek ingerencję w materiał i będzie to relacja ze zlotu. Proste. Nikt nam tego nie potnie, nie poprzestawia, będzie nasze i tyle.


Tak se myślę... że może jest wśród nas ktoś, kto takimi rzeczami się zajmuje?

Bo ten pomysł mi się podoba.
_________________
Tomek (Żysio)
------------
Jest:
'06 Citroen C8 2.0 HDi
Było:
'03 Yamaha TDM 900
'99 W210 E430
'05 Volvo V70 2.4 D5
'88 2.9 V6 Ghia + LPG
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group