Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Ogólne - Tekściarz miesiąca - Luty 16

pablo19 - |3 Mar 2016|, 2016 17:53
Temat postu: Tekściarz miesiąca - Luty 16
Panie i Panowie, zapraszam do głosowania :)
Niestety wbudowane ankiety nie pozwalają na tyle opcji i le jest tekstów, także musimy w tym miesiącu zagłosować na tekściarza, a później może się znajdzie coś bardziej wypasionego :)
Głosujemy przez 7 dni :)
Jawsim: napisał/a:
Auto rocznik 1982, fantastyczny stan. Na blachach LGJ- co oznacza,że są najdawniejsze z 3 literowych,wcześniej były tylko kamienne tablice mocowane rzemieniami do dupy mamutów. Takie auta aż chce się robić

lewa strona to tam gdzie ma się kciuk po prawej czy od ścniany?

Wahacze i drążki- zdjęcie zrobiłem słoikiem po majonezie- niestety jeszcze trochę go było na dnie

skusiłem się na ten dopisek 18+ a tam w sumie obrazki jak z gum Turbo

co mnie tylko dziwi- jak wsuwam bezpiecznik to lekko iskrzy. Kurde ja rozumiem,że ten zegarek ma moc zbliżoną do mocy silnika,ale bez przesady-podaje parametry-średnica kapsla od musztardy, zegarek analogowy, wskazówki długie, czcionka Times New Roman. żre 0,03A

Reakcja na gaz szybsza niż u mojego psa na otwarcie lodówki- kiedyś darliśmy tym w 3 osoby chyba tak 130-140 bo gdzieś się spieszyliśmy chyba, ale załoga była pro- ja plus kumpel z tyłu z koszykiem wiklinowym na kolanach z psem, a na fotelu pilota moja młoda robiła na szydełku skarpetę na telefon- lewy pas, zapięta 4-rura!


Jankes napisał/a:

Kolega znalazł taka informacje, bo tak jest, a czemu...bo tak ;)

Pawel nie mow tu za ile bo us forumowy zawsze blyszczy..


Speedo napisał/a:

ja odkryłem niedawno w tizorze jakiś tvn plajer i oglądam to od zera, w pierwszym sezonie lepij się starał, sam malował itp., odbudował jakimś dzieciom mini od zera, teraz już poszli na hurtowo, mirek maluje, inne janusze robio to i tamto, klimek robi dobre wrażenie :) największe osłupienie z Pani miłośniczki mercedesów co dała swojego pupila wyjątkowego do remontu, okuli go młotkiem i złom, nie robią (81 rok) kupili jej w nagrodę volvo '79, no kobieta w tiwi przeszczęśliwa, pewnie tylko w tiwi bo ja bym im chyba w morde sztrzelił :D może lepiej że jarozu nie wzięli, by okuli młotkiem i odkupili mu zaporożca...


Maross napisał/a:

kiedy zysio był młody pjenkny i nie miał szwedzkiej szafy zamiast samochodu ;)


Kamil_Scorpio_ napisał/a:

Hmmm, trza pojechać na Śląsk, odwiedzić Guferowatego i komuś włosy zgolić na łyso, by nie wyglądał jak dziewczynka :):


ford2fast napisał/a:

Wystarczy jak włączysz minetę po północku :)

krzyhoo - |5 Mar 2016|, 2016 19:35

Te, Statham, wyniki zawsze były widać po zagłosowaniu, czemu tera inaczej?
pablo19 - |5 Mar 2016|, 2016 19:52

"Tera" jest nie "zawsze", pewnie byś chciał manipulować :P
Buduję napięcie :)

kat - |5 Mar 2016|, 2016 20:12

tutaj mozna wybrac bez glosowania
pablo19 - |15 Mar 2016|, 2016 18:19

Oto mamy zwycięzcę :) Gratuluję :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group