Ford Scorpio Team
Forum mi³o¶ników samochodu marki Ford Scorpio

Nadwozie - Wi±zka pod HAK

Czester - |27 Wrz 2012|, 2012 20:48
Temat postu: Wi±zka pod HAK
Kiedys demontowalem hak ale bylo to dawno temu - wtedy procz dziesiatek srob pamietam ze jakos tak latwo szlo, wszystko odkrecalne i odpinalne. Teraz w innej przejsciowce potrzebuje hak zamontowac i zastanawiam sie czy standardowo ford zostawial jakies przylacze i gdzie ewentualnie je mozna szukac.

Pytam dlatego ze pewnie jak zawioze auto do kowala na montaz to pewnie zaczna sie podlaczac a to pod lampke oswietlenia bagaznika a to pod wylacznik pompy palowowej itd. Wiadomo kazdy zaklad rozne pomysly kowalstwa artystycznego :)

No i po pierwsze to nie wiem czy mam taka wtyczke w aucie aby zmusic sie do szukania starej wiazki z demontazu haka, a po drugie nawet jakbym nie mial wiazki z demobilu to moglbym kowalowi pokazac gdzie sie ma wpinac...

ford2fast - |27 Wrz 2012|, 2012 23:01

Wszystko zale¿y od tego jaki masz hak :)
Je¿eli polski to daj sobie spokój :roll:
Tylko haki porz±dnych firm mia³y kostki , które pod³±cza³o siê do wtyczek tylnych lamp a inne z wi±zki haka - do lamp :)

Czester - |28 Wrz 2012|, 2012 07:31

Wlasnie figiel polega na tym ze ten co go kiedys demontowalem tyle ze bylo to > 5 lat temu byl z tego co pamietam oryginalny. Ale szukam i szukam w szpejach w garazu i tylko troche blach do niego znalazlem. Wolal bym znalezc do niego sama wiazke a hak niech montuja jaki badz.

Tylko wlasnie chcialem sie dowiedziec gdzie szukac zlaczki w aucie, ale rozumiem ze jesli jest to gdzies przy swiatlach tylnych. Kurde normalnie nawet nic w XXXXXXX'ie nie moge wyszukac odnosnie haka.

ford2fast - |28 Wrz 2012|, 2012 08:48

Czester napisa³/a:
gdzie szukac zlaczki w aucie

Taka z³±czka nie istnieje :)
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co poprzednio napisa³em :)

pader - |23 Wrz 2013|, 2013 17:14

Ja ma tak± wi±zkê haka do scorpio ->

Zauwa¿y³em ¿e wtyczki s± takie same jak do tylnych lamp ->

Czy w instalacji elektrycznej samochodu znajdê gdzie¶ wtyczki ¿eby wpi±æ t± wi±zkê?

Gdzie ich ewentualne szukaæ?

Zysio - |23 Wrz 2013|, 2013 17:53

Paderku, a to nie jest tak, ¿e wtyczkê od strony auta id±c± do lampy wpinasz we wtyczkê we wi±zce haka, a drug± z wtyczek wi±zki - do lampy na aucie? Co¶ jak przed³u¿acz? ;)
pader - |23 Wrz 2013|, 2013 18:05

Sprawdzê ale pewnie tak bêdzie :) Dziêki za podpowied¼.
Jankes - |23 Wrz 2013|, 2013 18:13

Tak jak Zy¶ pisze, wtyczke od lampy wypinasz, podpinasz do wiazki haka i ta z wiazki haka do lampy i tak dwa razy.
PiotrekGran - |23 Wrz 2013|, 2013 18:16

Jak to ta wi±zka ode mnie, to by³o to wpiête do lamp tylnych ;)
pader - |23 Wrz 2013|, 2013 18:20

Sprawdzi³em - bêdzie dzia³a³o dziêkujê za podpowiedzi :)

[ Dodano: |23 Wrz 2013|, 2013 18:22 ]
W weekend bêdê montowa³ hak :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group