Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Elektryka - PODGRZEWANIE SZYB POMOCY PLIS !!!

Ujek - |13 Gru 2004|, 2004 20:58
Temat postu: PODGRZEWANIE SZYB POMOCY PLIS !!!
Witam chcetnie zaciagne informacji na temat podgrzewania przedniej i tylnej szyby.Wiec tak chodzi o to iz wydaje mi sie abo tak jest na prawde ze w moim fordziku nie grzeja szyby kontrolki w przyciskach sie swieca nawet po kilku minutach jak wlacze przednia to sie automatycnzie wylaczy a tylnia to zero reakcji.prosze mi napisac wg was jakie ewentualne moga byc przyczyny o ktorych nie wiem,bezpieczniki gdize sie znajduja do ogrzewania szyb i kable.Mam forda granade jeszcze i tam to jak wlacze tylknia szybe bo tylko ta mam do ogrzewania w tamtej furze to jak dotkne tych drucikow to az gorace,a tu w scorpiku moim nic zimne jak lod POMOCY!!!!!
fructon - |14 Gru 2004|, 2004 18:34

1 krok sprawdz czy dochodzi napiecie do tylnej szyby jesli nie to wyjmij przekaznik w skrzynce bezpiecznikow i podaj bezposrednio+ na styk idacy do tylu jesli zacznie grzac to obwod od przekaznika do sciezek jest w porzadku wiec zajmij sie stykami gdzie wpiety jest przekaznik i sprawdz tam zasilania i mase ale przed wszystkimi robotami dokladna kontrola bezpiecznikow zdarza sie czesto ze wlacznik nie ma zasilki i nie zbroi przekaznika
borey - |14 Gru 2004|, 2004 20:20

Jeśli chodzi o przednią szybę to obok akumulatora w skrzynce bezpieczników możesz przeczyścić bezpieczniki nr 38 (prawa strona szyby) i 41 (lewa strona szyby) oraz przekażnik R18 (szary). Poczytaj sobie http://www.ford-scorpio.p...26c9032489ee0db a tylna szyba to już druga skrzynka bezpieczników (po lewej stronie auta na podszybiu), bezpiecznik nr 20 i przekaźnik R4(szary). Poczyść, posprawdzaj napięcia może tylko zaśniedziało.
Ujek - |14 Gru 2004|, 2004 22:50

stary dzieki to jest mozliwe bo te skrzynki to bes kitow totalny maras jak pierwszy raz to otwarlem myslalem ze tam jakos popielniczka albo co :D bo tyla marasu bylo
Ujek - |14 Gru 2004|, 2004 22:51

Aha i jeszcze jedno tam nad schowkiem otwierom tako kapa i tam mo jakies przekazniki czy ch..y wie co taki turkusowy jeden i chyba czerwony do czego ta skrzynka tam jest znajduje sie pod poduszka powietrzna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group