$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - dziwna akcja
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dziwna akcja
Autor Wiadomość
SzerszeN
[Usunięty]

  Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 20:02   dziwna akcja

po raz pierwszy sie z czym stakim spotkalem i nawet o czyms takim jeszcze nie slyszalem

otoz, biomed dzisiaj byl jakis wujowy i chodzilem nabity pol dania jak armata, przegazowalem dzisiaj swojego trupka, pociagnolem na 3 do 120 co nie jest jakims wielkim wydarzeniem dla tego silnika, potem 4 i i po chwili luz, zaczelo mi cos capic wacha, a jezdze na gazie, jednak nie na tyle mocno aby sie tym przejac, jednak niedlugo pozniej sie zatrzymalem, do sklepu i patrze, a mam prawy tylny blotnik mokry od wachy, otiweram wlek, a tu wywalony korek :?:

no i teraz zagadka
spotkal sie ktos z was z czyms takim?
co do jasnej anielki i dlaczego spowodowalo takie cisnienie w baku, mimo jazdy na gazie, ze nie dosc ze wywalilo korek, to jeszcze zygnelo wacha na tyle duzo, aby zmoczyc zadek fury i smierdziec w srodku?

a no i jeszcze, czy sie tym martwic, przejmowac, czy co??
 
 
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 20:24   

A co z przewodem odpowietrzającym, jest drożny, kiedy oststni raz sprawdzałeś jak masz zakręcony korek, może jakimś trafem się odkrręcił, albo ktoś mu w tym pomógł?
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 20:47   

Nie ma jak zapach benzyny :wink: ale nie w furze heheh :lol:
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 20:53   

A moze zaczeło walic benzyna po jakims ostrym zakrecie ? Siła odsrodkowa wywalila wache do korka a ze ten nie zawsze jest szczelny to wyciekło. Taka akcje widzielem kiedys jak kolo krecil bączki Mercedesem a za nim strumien benzynki z baku.
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 21:16   

To za dużo nie pokręcił chyba że LPG miał :wink:
 
 
SzerszeN
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 21:17   

nie
korek byl wywalony, mimo iz zawsze go dokrecam az przeskoczy zabezpieczenie, cala sytuacja odbywala sie na prostej, wiec zadna sila odsrodkowa

co do przedowdu odpowietrzajacego, nie sprawdzalem go, ale ani przedtem, ani potem juz sie tak nie dzialo
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 22:12   

Gierap napisał/a:
To za dużo nie pokręcił chyba że LPG miał :wink:

Ludzie stojacy powiedzieli ze benzynka leci wiec zacząl sie krecic w druga strone :lol:
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |23 Paź 2004|, 2004 23:21   

Polak potrafi hehe leci benzynka to sie w drugą stronke śmignie...nieźle
 
 
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |25 Paź 2004|, 2004 07:28   Re: dziwna akcja

SzerszeN napisał/a:
po raz pierwszy sie z czym stakim spotkalem i nawet o czyms takim jeszcze nie slyszalem

otoz, biomed dzisiaj byl jakis wujowy i chodzilem nabity pol dania jak armata, przegazowalem dzisiaj swojego trupka, pociagnolem na 3 do 120 co nie jest jakims wielkim wydarzeniem dla tego silnika, potem 4 i i po chwili luz, zaczelo mi cos capic wacha, a jezdze na gazie, jednak nie na tyle mocno aby sie tym przejac, jednak niedlugo pozniej sie zatrzymalem, do sklepu i patrze, a mam prawy tylny blotnik mokry od wachy, otiweram wlek, a tu wywalony korek :?:

no i teraz zagadka
spotkal sie ktos z was z czyms takim?
co do jasnej anielki i dlaczego spowodowalo takie cisnienie w baku, mimo jazdy na gazie, ze nie dosc ze wywalilo korek, to jeszcze zygnelo wacha na tyle duzo, aby zmoczyc zadek fury i smierdziec w srodku?

a no i jeszcze, czy sie tym martwic, przejmowac, czy co??


Witam
U mnie jest ten sam problem - niezależnie od tego na czym jeżdzę (benzyna czy gaz) to mam pieruńsko duże ciśnienie w baku. Jak odkręcam korek to tak z baku dmucha, że o ja pier.... Ale jeszcze ani razu mi go nie wywaliło (może to tylko kwestia czasu).
 
 
maakee
[Usunięty]

Wysłany: |25 Paź 2004|, 2004 11:08   

Panowie, sprawdzcie przewody odpowietrzające
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group