$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - manetka kierunków nie wraca za zakrętem
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
manetka kierunków nie wraca za zakrętem
Autor Wiadomość
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |6 Paź 2004|, 2004 20:01   manetka kierunków nie wraca za zakrętem

jek wyżej opisane - jak włączę kierunkowskaz to po pokonaniu zakrętu manetka nie wraca do położenia wyjściowego - cały czas jest włączona i migają kierunki - czy to normalne - może tak ma być w scorpiaczku ??? :))
pomocy bo ta elektryka spać mi nie daje !!!
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |6 Paź 2004|, 2004 20:29   

Z pewnoscia tak byc nie powinno. Zapewne ulamal sie zaczep ktory odpowiada za wylaczanie kierunkowskazow po wyprostowaniu kół
 
 
 
Arvin
[Usunięty]

Wysłany: |6 Paź 2004|, 2004 23:10   

Najlepiej to ściągnij kierownice i sprawdź tam przy manetce od kierunków ten zaczep o którym wspomniał Pershing... no bo chyba nie ma na to innego rozwiązania.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 14:37   

słuchaj stary, przy tej ilosci usterek elektrycznycj, top jest jedna diagnoza - skrzynka bezpieczników - wycoiagaj szybko i czyść poki jest jeszcze co czyśćić. tam pewnie lezy źrodlo twycgh wszystkich porblemow, objawy typowe (szczegolnie wycieraczki :P )
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |7 Paź 2004|, 2004 17:31   

No... nie wylaczajace sie kierunkowskazy to wydaje mi sie raczej nie sprawa elektryki tylko mechaniki :)
 
 
 
norbiwolow
[Usunięty]

Wysłany: |10 Paź 2004|, 2004 12:55   

i tu masz pershing racje bo widać tam taki mały cypelek który sie wychyla jak włącze kierunek ale nie odbija sie jak wyprostuje kierownice - co to moze znaczyć - aha i jak sciagnąc kierownice z poduszką powietrzna aby nic nie popsuć :))
bo jeszcze poduszka mi wystrzeli i bedą jaja :((
piszczie proszę bo to bardzo mnie denerwuje jak za zakrętem musze jeszcze pamiętać aby wyłączyć kierunek .
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |10 Paź 2004|, 2004 22:59   

Nie mialem jak do tad do czynienia z poduszkami ( za wyjatkiem tej na ktorej spie ;) ) ale wydaje mi sie ze do zdeaktywowania poduszki wystarczy odłączyc klemy z akumulatora. Moze ktos to potwioerdzic bo nie jestem pewien ? Oczywiscie lepiej dmuchac na zimne bo taka zdetonowana poducha potrafi niezle czlowieka połamac :( Wydaje mi sie ze po odłaczeniu klemy trzeba rowniez odczekac jakis czas az zupelnie sie rozładuje a przy podłączaniu klem lepiej zeby nikt nie siedzial w samochodzie bo tez moze dojsc do detonacji.
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group