$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Honda CBR 600F
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Honda CBR 600F
Autor Wiadomość
YGH 
Jaco



Auto: Laguna II 1.9dCi, Golf II GTD
Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: |7 Sty 2011|, 2011 18:34   Honda CBR 600F

od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem CBRki :D
model f3, 600ccm, 74kW, przebieg 26 180 mil, rocznik 96, angol, od dwóch lat w polsce, po wymianie napinacza rozrządu, alarm, ogólny stan bez zastrzeżeń :)



Ostatnio zmieniony przez YGH |8 Sty 2011|, 2011 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
radekgora 
SMI 5M57



Auto: '95 2.5 TD VM kombi
Wiek: 44
Dołączył: 10 Lip 2010
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: |7 Sty 2011|, 2011 19:01   

pogratulować Jack :)

ja sie przymierzam do TransAlpa
_________________
jest Peugeot Boxer 2,2 hdi 2002
jest Renault Master 2,8 DTI 2001
jest Ford Scorpio kombi 2,5 TD 1995
jest Ford Galaxy 2,0 lpg 1997
 
 
 
gufer-posepny 


Auto: M 120d
Wiek: 43
Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Katowice
Wysłany: |7 Sty 2011|, 2011 19:11   

wreszcie jakiś challenge będzie .
_________________
W nocy wszystko jest czarne .
 
 
pepi 
pepi



Auto: a8 w12 6,0 2x bob mondeo 2,5
Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2007
Skąd: Krzczonów
Wysłany: |7 Sty 2011|, 2011 19:57   

fajne motorki te CBR miałem f1-f2-f3 :-d tylko tam sie napinacze zakłada od yamahy :P
_________________
v8 4.2 agis p13
nie bądź łosiem kup Fał Osiem :P
 
 
wojas3
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sty 2011|, 2011 21:23   

na miniaturkach jakoś staro wyglądała ale powiększyłem i w miare ok, chodź widać już te lata, ale najważniejsze że jeździ jak trzeba :)
Myślałem o jakiejs cbr na wiosne ale jednak wole Enduro/SM i coś takiego będę starał się kupić np. DRZ 400 albo WR450

Kierownice na lewą stronę przełóż i będzie latać jak ta lala :D
 
 
pepi 
pepi



Auto: a8 w12 6,0 2x bob mondeo 2,5
Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2007
Skąd: Krzczonów
Wysłany: |7 Sty 2011|, 2011 21:54   

ta mi się akurat te nowe motory nie podabają ale ja już stary się robie a młodym ,, :-d
_________________
v8 4.2 agis p13
nie bądź łosiem kup Fał Osiem :P
 
 
wojas3
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sty 2011|, 2011 22:53   

Nowe mi się podobają o ile ktoś nie przesadzi ze stylistyką, stare ok byle by miały w miare świeżo wyglądające lampy - takie czyste, tzw. lexus, żeby czysty klosz był a nie taki stary który jeszcze matowieje itp.
Coś w stylu GSX-R 600 by mi wystarczyło na pewno, chodź czytałem że te typowo sportowe są robione do sportu i nie nadają się zbytnio do zwykłej " przepisowej jazdy ", no i za mało uniwersalne jak dla mnie, tym bardziej że mamy drogi jakie mamy, dlatego mimo super dźwięku silnika ścigacza wolę wybrać 1 cylindrowe enduro/supermoto.
 
 
YGH 
Jaco



Auto: Laguna II 1.9dCi, Golf II GTD
Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: |8 Sty 2011|, 2011 13:38   

wojas3, wyglądać, źle nie wygląda, jest to f3 więc inna epoka, co do uniwersalności, chciałem jakiegoś transalpa czy też tenere albo tdma ale 2 cyl. jak dla mnie to za mało a i co do spalania to palą jednakowo, mówisz klosze matowieją i mówisz o giksie - z tego roku gikser miał 2 okrągłe lapmy nieprzezroczyste i jak to suzuki - kultura pracy silnika pozostawia wiele do życzenia. A co do SM czy enduras - w trase to sie nie nadają, a przepisowa jazda - tym też można przepisowo jechać. Wczoraj jak nim jechałem to na 3-4 biegu 60 na godzine lajtowo.
Na pierwsze moto w MOIM posiadaniu to jest ok.
...byle do wiosny :)
 
 
 
Seba
[Usunięty]

Wysłany: |8 Sty 2011|, 2011 14:08   

wojas3 napisał/a:
na miniaturkach jakoś staro wyglądała ale powiększyłem i w miare ok, chodź widać już te lata, ale najważniejsze że jeździ jak trzeba :)
Myślałem o jakiejs cbr na wiosne ale jednak wole Enduro/SM i coś takiego będę starał się kupić np. DRZ 400 albo WR450

Kierownice na lewą stronę przełóż i będzie latać jak ta lala :D


To kup DRZ i najlepiej 40KM bo WR/YZ to co chwila remont lubi :) , z nowych singli to najbardziej wytrzymale jest wlasnie DRZ
 
 
wojas3
[Usunięty]

Wysłany: |8 Sty 2011|, 2011 18:51   

YGH, Nie mówiłem konkretnie o twojej, tylko ogólnie jakie mi się podobają lub nie podobają. Sama honda jest bardzo ok, na ten rok bardzo dobrze się trzyma, suzuki z tego roku komletnie mi sie nie podoba, dopiero ten z pojedyńczą lampą.

YZ/YZF niby co chwila remont, WR już są bardziej na drogę więc zwiękoszona żywotność muszą mieć.

Miałem 2 razy YZ 125, niby zalecana wymiana tłoka co 15moto godzin, a jedna była już jeżdzona nie wiadomo ile, ja nią poł roku jeździłem i nastepny właściciel jeszcze z rok na tym tłoku jeździł
W drugiej wymieniłem tłok, w 2009r a była z 2003r i miała dopiero następny tłok po seryjnym więc ktoś kilka lat na jednym jeździł :-d

DRZ już wieksza pojemność a mocy nie zbyt wiele to powinien pojeździć dość długo, zresztą coś kosztem czegoś, taka YZF musi mieć co chwile remont ale za to jeździ jak po****na.
Zobacze co się trafi, zapewne bardziej bede parzył na okazje cenową a nie czy dłuzej czy krócej jeździ, i czy w ogóle będzie kasa, bo póki co już ponad 1000zł na scorpia paliwo poszło a jeżdżę krótko...
 
 
pepi 
pepi



Auto: a8 w12 6,0 2x bob mondeo 2,5
Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2007
Skąd: Krzczonów
Wysłany: |9 Sty 2011|, 2011 08:01   

YGH napisał/a:
Na pierwsze moto w MOIM posiadaniu to jest ok.
-nie za mocne to ;)
co do motorów sportowych -terenowych to ta wymiana tłoka jest przewidziana dla silnika bo
to są motory z bardzo wysilonym silnikiem -to że koszt takiej zabawy to około 2,5 tys
i pytanie kto jak katuje bo potem może korba bokiem :) bez wymiany widziałem takie coś
_________________
v8 4.2 agis p13
nie bądź łosiem kup Fał Osiem :P
 
 
YGH 
Jaco



Auto: Laguna II 1.9dCi, Golf II GTD
Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: |9 Sty 2011|, 2011 14:12   

pepicosi napisał/a:
YGH napisał/a:
Na pierwsze moto w MOIM posiadaniu to jest ok.

-nie za mocne to
co do motorów sportowych -terenowych to ta wymiana tłoka jest przewidziana dla silnika bo
to są motory z bardzo wysilonym silnikiem -to że koszt takiej zabawy to około 2,5 tys
i pytanie kto jak katuje bo potem może korba bokiem bez wymiany widziałem takie coś


piszę w "moim posiadaniu", już śmigałem na różnych motocyklach, prawko na motor posiadam już 3 i pół roku, no i pracuje na serwisie skuterów, quadów i motocykli więc mniej więcej jestem obyty :)
co do tych remontów - hondy mają niezawodne silnikami, co jakiś czas rozrząd, olej i tyle ingerencji w silnik, mam u mnie na osiedlu bardzo dobry serwis (były autoryzowany serwis hondy, teraz kawasaki) i właśnie tam zasięgałem pomocy przy zakupie. Są to moi znajomi więc byle kitu mi nie pocisną.

Co to terenowych to tam już częściej remonty ale to z wiadomych powodów.
Ostatnio zmieniony przez YGH |10 Sty 2011|, 2011 08:56, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
pepi 
pepi



Auto: a8 w12 6,0 2x bob mondeo 2,5
Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2007
Skąd: Krzczonów
Wysłany: |9 Sty 2011|, 2011 18:56   

Wiek: 21
;) sorki ale nie umiem się powtrzymać :P
ja w twoim wieku jakbym miał F3 to chyba by mnie już nie było
ale może masz głowę na karku
_________________
v8 4.2 agis p13
nie bądź łosiem kup Fał Osiem :P
 
 
YGH 
Jaco



Auto: Laguna II 1.9dCi, Golf II GTD
Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: |10 Sty 2011|, 2011 08:54   

pepicosi napisał/a:
Wiek: 21
sorki ale nie umiem się powtrzymać


a tam mówisz :P pierwszy właściciel w kraju tego moto jest w moim wieku, drugi rok młodszy, a ja 3
na forum śląskich motocyklistów w moim wieku prawie każdy kto jeździł kiedyś na moto to ma F3, VFR, Fazera albo bandita. Jak ktoś ledwo prawko zrobił, a nigdy nie jeździł to przeważnie GS500 albo CB500 bierze.
A też wiek - nie jest powiedziane, ja jak prawko robiłem to jeszcze dowodu nie miałem, a egzaminator powiedział, że z całej grupy to ja najlepiej jeżdżę.
Mój szef z praktyk w Twoim wieku, Giksą K7 w godzinach szczytu 2 paczki po mieście zasuwa :shock: wszystko od człowieka zależy.
Stary Ziętarski ostatnio mówił, co za różnica czy on zrobi prawko jak ma 18 lat, czy 24 lata jak jest tak samo niedoświadczony.
A i tak wg statystyk najwięcej wypadków powodują kierowcy w wieku 25-39 lat.

pepicosi napisał/a:
ja w twoim wieku jakbym miał F3 to chyba by mnie już nie było
ale może masz głowę na karku


ja tam raczej nie szaleje, moto mam na dojazdy do pracy i na wypady gdzieś z grupką.
Znam takich w moim wieku co na pierwsze moto biorą sobie np. R1 ale to przesada! Widzę, że ty masz R1 to sam wiesz ;)
Ostatnio zmieniony przez YGH |10 Sty 2011|, 2011 09:11, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
pepi 
pepi



Auto: a8 w12 6,0 2x bob mondeo 2,5
Wiek: 48
Dołączył: 28 Sty 2007
Skąd: Krzczonów
Wysłany: |10 Sty 2011|, 2011 14:20   

no ja się R1 BOJĘ JAK DJABLI i lepiej niech tak zostanie jak się ma w głowie to i wiek nie gra roli tylko z wiekiem podobno rozum przychodzi
ale to też nie zawsze więc :)
a tak f3 bardzo fajny i trwały motor
_________________
v8 4.2 agis p13
nie bądź łosiem kup Fał Osiem :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group