$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Spirit of Ecstasy.
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spirit of Ecstasy.
Autor Wiadomość
Gruber 
DePutaMadre



Auto: 2.9 12V Ghia, '88r.
Wiek: 40
Dołączył: 01 Cze 2005
Skąd: MMz/W-wa
Wysłany: |26 Cze 2007|, 2007 18:51   Spirit of Ecstasy.

Pojawiły sie prośby natretne i sugestie, abym upublicznił to co memu sercu najblizsze... Opel Corsa C 1.2 16V 2004r!!
Samochód ma bardzo nietypową przeszłość i wyróżnia się spośród innych białych Cors z instalacja LPG. Otóż jest to auto pofirmowe!!! Jednak nie to jest najważniejsze. Starannie wybierałem firmę, z której zakupiłem auto. Szczesliwcem okazała się firma Żywiec Trade. Każdy wie, ze pracownicy tej firmy dbaja o auta słuzbowe "prawie" jak o swoje. Dzieki temu samochodzik jest w idealnym stanie. Piekny, zadbany lakierek nadaje autku uroku i niesamowitego wdzięku. Wnetrze jest czyste i pieknie pachnace, a nowe fotele kupiłem tylko ze wzgledu na smutny kolor starej tapicerki.
Nowoczesna jednostka napędowa, legitymująca się stsounkowo spora moca 75KM, chyzo zabiera się do pracy juz od najniższych obrotów. Swoja niesamowita dynamike auto zawdziecza ciagle rzadko spotykanemu rozwiazaniu głowicy-umieszczono w niej az szesnascie malutkich zaworków!!!
W opisie nie moge zapomnieć o fakcie, ktory dla stałych bywalców Forum Miłośników Corsy (a wiem, ze jest wsrod nas wielu takich) jest ważny i nie do ukrycia. Moje auto jest poliftowa wersja Corsy C!!!
Przepraszam, ale nie jestem w stanie utzrymac aparatu fotograficznego stajac przy tym aucie, stad brak zdjęc.
_________________
2.9 12V Ghia, '88r.
www.nova-europa.pl
www.grubergarage.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group