$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Rozbite Scorpio!!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozbite Scorpio!!!
Autor Wiadomość
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: |6 Paź 2006|, 2006 17:01   Rozbite Scorpio!!!

Mam do kupienia scorpio z 97r. ful opcje za 500 euro ale auto zaparkowało na drzewie(małe zniszczenia), musze podjąć decyzje do niedzieli. Mam kase na auto, ale z remontem to bym musiał poczekać ze dwa miesiące. Dziś jade do Niemiec oblukac je dokładnie. Czy opłaca się je kupić?
(ma rozbity przód lekko,trzeba wymienic min. wzmocnienia przednie, chłodnice, reflektory, maske itp.-auto pali, jeździ) :)
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |6 Paź 2006|, 2006 17:08   

Manele nie powinne wynieś cię więcej jak 2-2,2tyś plus robocizna i malowanie razem z nadwyżką jakieś 4tyś. więc sądze że sie opłaca
Ostatnio zmieniony przez sierars1 |6 Paź 2006|, 2006 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: |6 Paź 2006|, 2006 17:17   

No coś koło tego, chyba je wezne, ale z remontem musze zaczekać- jestem studentem słabo w tym mieiącu z kasą. :neutral:

[ Dodano: 2006-10-06, 17:18 ]
Masz jakieś namiary na części?
 
 
tomicobra
[Usunięty]

Wysłany: |6 Paź 2006|, 2006 17:40   

A poduchy??

Jakos stwierdzenie po drzewie mnie martwi :D geometria czy cos:D , pewnie i tak wyjda jakies niespodzianki pozniej.

Jedynie ze lekko zniszczone ale jakos zdeczka watpie
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: |6 Paź 2006|, 2006 18:38   

Poduchy całe, geometria na oko ok,chyba mu zrobie test płyty podłogowej, jade dziś po niego, w niedziele wróce,znajomy mojego Ojca je oglądał i mówi ze jest ok. :)

[ Dodano: 2006-10-07, 19:41 ]
Siema, kupiłem to scorpio,wracam już z Niemiec,zapłaciłem 450 euro,auto jeździ i pali. Beda mi potrzebne części do niego więc prosze Was o jakieś namiary(scorpio 97r. 2.0 sedan!) remont zaczynam od poniedziałku. :)

[ Dodano: 2006-10-11, 20:56 ]
Siema, po mału Mój nowy nabytek przypomina SCORPIO Już ma odbudowany przód i jutro jedzie do lakiernika na malowanie komory silnika. I teraz zacznie się najgorsze złożenie wszystkiego w całość Niewiem czy sobie z tym poradze! :?

[ Dodano: 15 Paź 2006 09:21 ]
Siemka, zaczołem składać już pali i nawet sie kawałek przejechałem. Zostały mi dz załozenia maska, zdezak,swiatła,Itp
Musze napełnić klime i mam pytanko czy oprucz sprawdzenia szczelności mam na coś wzrucić uwage?
Scorpio mk3 jest boskie.
:) :) :) :) :) :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group