Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - III ZLOT "SUŁÓW" 26-28 sierpień

Asia - |11 Lip 2005|, 2005 23:03
Temat postu: III ZLOT "SUŁÓW" 26-28 sierpień
Dobra, tradycyjnie - pozwalam sobie połączyć trzy tematy w jedno.
Burdelik zamykam :wink:

"Udział SCORPIO TEAM w konkursie "lot na bele czym""
"III OZFST 26-28 sierpnia 2005r"
i "zlocik we wrocławiu na koniec wakacjii"


III Ogólnopolski Zlot Ford Scorpio Team w Sułowie,
w dniach 26-28 sierpnia 2005





CENNIK:
*** 60 zl za domek - jest 4 osobowy (parter i pietro), w srodku lodowka, umywalka (ciepla woda), naczynia, kuchenka, prad -
(czyli wychodzi po 15 zl na osobe chyba ze wiecej wejdzie to jeszcze taniej)
***40 zł za domek dwuosobowy, 1 wersalka lodówka, naczynia , kuchenka, prąd
*** namioty 10 zl za namiot (na bank !!!)


*** domkow jest 16 sztuk + kilka mniejszych
*** mozemy dodatkowo dostac obiadokolacje za 15 zl
*** mozemy dodatkowo dostac grillowana rybke full wypas za 10 zl (ale to pewnie sami zrobimy sobie zaraz po tym jak je zlowimy)
*** w osrodku jest pub (pifko 3 zl) z dwoma stolami bilardowymi i pewnie z jakims fast food"


PRZELEW NA KONTO:
Tomasz Hubczak
ul.Kamienna 22/5
59-300 Lubin
mBank: 94 1140 2004 0000 3502 3670 6168

w tytule przelewu prosze podac imie i nazwisko oraz nicka z forum
i wyslac maila do Montera z potwierdzeniem (zawierajacego ilosc osob doroslych i dzieci).





Resztę fotek ośrodka oraz okolicy znajdziecie TUTAJ



Na zlot jadą:

1. Monter+ 1 + dziecko
2. Megalith
3. Artin+ 1 + dziecko
4. Szuler
5. Korek + 1
6. Keller
7. Asia
8. Mario
9. KevinXy + 1 + 2 dzieci
10. Leo + 1 + dziecko
11. Sierrars+ 1 + 3 dzieci
12. Wegus + 3 + 2 dzieci
13. Srebrny
14. Dareq + 1
15. Raf7+ 3
16. Struna
17. Zajcev+ 3
18. Borey + 1
19. Marcys + 1
20. Tomi503 + 1 + dziecko
21. Andrzej
22. Krasuski + 1
23. Mario + 1
24. Adimo + 1


Z kim się zabrać:


Raf7 - |13 Lip 2005|, 2005 18:41

Szuler,
Właśnie podsunąłeś mi pewien pomysł - może żeby się czymś zająć sami zorganizujemy jakieć loty lub coś takiego sami. Podzielimy się na kilka zespołów i sami sobie jakiś konkurs zorganizujemy. Co wy na to :?:

Asia - |13 Lip 2005|, 2005 22:56

Uwaga
Jeśli chodzi o Konkurs LOT BELE CZYM
Przed chwilą dostałam info od Kellera, że zgłoszenia trzeba było wysyłać do 31 maja.
tu więcej informacji o konkursie

ZLOT W SUŁOWIE ODBĘDZIE SIĘ I BEZ TEGO
ale czy próbujemy startować w konkursie?
Czy też przygotujemy się profesjonalnie na następny rok?
Obejrzyjcie zdjęcia... z tekturowym scorpio chyba marnie byśmy wypadli :D


DAJCIE ZNAĆ NA PW ILE OSÓB TOWARZYSZĄCYCH BIERZECIE
trzeba zarezerwować miejsca

ps. Ma ktoś znajomą wypożyczalnię sprzętu sportowego?
Może zrobimy sobie na zlocie jakiś konkurs, siatkówka, badminton, rzutki, piłka nożna,
ciąganie liną :twisted:
A może zrobimy sobie konkurs na siłaczy i będziemy ciągać scorpio :wink: :mrgreen:
Konkurs na wybitnego intelektualistę też można wymyślić :D
Albo pamiętacie starą zabawę... bodajże nazywała się kalambury
(jedna osoba stawała na środku pokazywała na migi np. tytuł filmu a reszta zgadywała.
ohh masa jest tego, zależy jaką zabawę preferujecie.

Możemy też gadać o sztuce i Schopenhauerze :D
Każdy znajdzie coś dla siebie, zapewne jak na zlocie w Półwiosku.

keller - |14 Lip 2005|, 2005 10:41

Mam nadzieje ze juz bede mial nowa scorupke na zlot, jesli jednak sie nie uda to chyba wpuscicie na zlot pieszego :D :D :D :mrgreen: :?: :?:

Cytat:
Może zrobimy sobie na zlocie jakiś konkurs, siatkówka, badminton, rzutki, piłka nożna,
ciąganie liną
A może zrobimy sobie konkurs na siłaczy i będziemy ciągać scorpio


Niech kazdy zabierze ze soba linke holownicza zepniemy wszystkie scorpio na hol i ten kto ruszy je z miejsca wygrywa :D

monter - |16 Lip 2005|, 2005 22:34

No mysle ze czas zbierac kasiore. Jako ze jestem organizatorem prosze o wp;acanie kasiorki na moje konto. Jak spotkam sie z Asia i pozostalymi Wroclawiakami to od razu dokonamy przedplaty.

Tutaj dokonujemy wplaty:
Tomasz Hubczak
ul.Kamienna 22/5
59-300 Lubin
mBank: 94 1140 2004 0000 3502 3670 6168

w tytule przelewu prosze podac imie i nazwisko oraz nicka z forum i wyslac mi maila z potwierdzeniem zawierajacego ilosc osob doroslych i dzieci.


P.S. Asiu wstaw te dane do glownego postu.

Asia - |17 Lip 2005|, 2005 01:51

1. Pierwszy post jest wciąż uaktualniany.
2. Wstawiłam mapkę, jesli ktoś będzie chciał się po drodze zabrać.
3. Wyczyściłam temat z wykorzystanych już przeze mnie informacji oraz ze zbędnego blablania, gdyż temat przestał być przejrzysty.

KOREK - |17 Lip 2005|, 2005 23:27

Słuchajcie.
Po ostanich wydarzeniach ( wypadkach)drogowych forumowiczów i toczacej się dyskusji na temat udzielania pierwszej pomocy gadałem na ten temat z bratem.
Jest on Ratownikiem Medycznym i pracuje w Pogotowiu Ratunkowym w Ostrowie Wlkp. Przywiezie na nasz zlot fantoma i zrobi przypomnienie zasad udzielania pierwszej pomocy. Myślę że zainteresowanych potrenowaniem osoób nie zabraknie tym bardziej że nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji znajdzie się człowiek na drodze.

Asia - |17 Lip 2005|, 2005 23:29

Świetny pomysł!!! Bravo!
KOREK - |17 Lip 2005|, 2005 23:37

podsunął mi go SirTrojan wypowiadając się w wątku " W czepku urodzony?"
Raf7 - |18 Lip 2005|, 2005 11:12

Korek !
Normalnie chyba Nobla powinieneś dostać za zorganizowanie tego szkolenia :!:

Pozdrawiam
Raf7

KOREK - |18 Lip 2005|, 2005 19:02

A tak jakoś wyszło. Sam bym się chętnie sprawdził w akcji.
Ostatnio byłem jako obserwator na organizowanych m.in przez brata, dużych symulowanych ćwiczeniach z ratownictwa lotniczo, lądowo, wodnego i bylem w szoku widziąc to wszystko.
Zorganizowane były super, z dużą dozą autentyczności. Pozoranci byli boscy w swoich rolach. A zespoły ratownicze które pojawiały sie na miejscu miały co robić aby opanować sytauację
To warto zobaczyć. Aż dreszczyk przechodził, chociaż wszystko było pozorowane. Za to oceny i wnioski były prawdziwe.

monter - |18 Lip 2005|, 2005 21:46

Korek jestes de best :) Ja od wielu lat jestem ratownikiem drogowym. Jak na ironie jedynemu ktoremu sie pochwalilem legitka i uprawnieniami to... Keller ktory sam nieawno takiej pomocy potrzebowal. Nie raz bylem przy wypadku i ciezko to pozniej przezywalem. Najwiekszy hardcore to 5-cio letnie dziecko potracone przez tira i to cholera widzialem to na wlasne oczy. Sam z checia przetrenuje bo dano nie mialem czasu na spotkania treningowe w sztabie.

Drugi watek. Prosze o propozycje na atrakcje na zlocie a na koniec rozplanujemy to czasowo.
1) trening na fantomie
2) zbiorowe zdjecie w Rudzie Sulowskiej (6km dalej)
3) wyscigi na okolo 300m (pojedynczo na czas - prosze aby ktos wzial stoper bo nie mam)
4) lowienie rybek (zawody ??)
5) ?? ?? ??

Czekam na propozycje bo brakuje mi pomyslow.

artin - |19 Lip 2005|, 2005 14:23

A te małe domki to czym się różnią od większych oprócz tego że są mniejsze?
Trzeba od razu całą kwotę wpłacić czy można mniej?

leo - |19 Lip 2005|, 2005 15:04

monter napisał/a:

Drugi watek. Prosze o propozycje na atrakcje na zlocie a na koniec rozplanujemy to czasowo.

5) ?? ?? ??

Czekam na propozycje bo brakuje mi pomyslow.


Proponuję konkurs na najładniejsze autko, chociaż sam niestety szans nie mam na wygranie :mrgreen:

monter - |19 Lip 2005|, 2005 22:23

OK wiec powiem tak. W niedziele 7-go jade do Sulowa dokonac rezerwacji i przedplaty. Mam nadzieje ze bede mial z czym pojechac (w sensie z kasa).

Leo zrobmy konkurs na najbrzydsze to przynajmniej ja powalcze :) A w zasadzie rozloze wszystkich na lopatki.

Asia - |20 Lip 2005|, 2005 16:41

Chłopaki pojadą w niedzielę, to się dowiedzą wszystkiego,
ja niestety nie mogę jechać z prostej przyczyny - wyjeżdżam na wakacje i będę nieobecna we Wrocku w tym czasie.

Chce zauważyć, że nieustannie przybywa nam chetnych na zlot :D
Już mamy 46 osób (w tym 10 dzieci)

Spójrzcie na listę zlotowiczów,
mam rozumieć, że Ci którzy nie dali znać, że zabierają osoby towarzyszące - jadą sami :?:

Określajcie się.

Szuler - |21 Lip 2005|, 2005 23:08

A ja mam takie pytanie. Co jak jadę sam i chce mieszkać w domku? Nie chciałbym oczywiście płacić 60zł za noc :) . Czy dla samotnych jeźdźców będzie przydzielony jakiś domek? :) . To ile powinienem w sumie wpłacić - 30zł będzie wystarczająco?
A jak już mówimy o wpłacie to sam teraz nie wiem... Mam jeszcze nadpłatę z ostatniego zlotu 40zł za pawilon którego nie było. Miał nastąpić zwrot kasy, ale na razie kasy nie ma, więc może można jakoś zaliczyć tą kasę na poczet tego zlotu?

Pozdrawiam
Szuler

sierars1 - |21 Lip 2005|, 2005 23:26

Szuler musisz sie ukłonic :lol: do RafAntka o zwrot lub przelanie do Montera
marcys - |22 Lip 2005|, 2005 00:05

no dobra psze państwa nadrabiam straty z poprzedniego zlotu i siem pojawie na tym! prosze mnie dopisac oraz mą kobite:) aha co do noclegu to ja jestem zdeklarowanym namiotowiczem ( ha bywa i 5 tygodniu w roku pod namiotem wiec zadne warunki mi nie straszne)

hyhy proponuje konkurs na najstarsze scorpio:)

kuba tez sie zarzeka ze przybedzie chodźby malym fiatem ale co sie bede za niego wypowiadał...

Kevin Xy - |22 Lip 2005|, 2005 09:54

bardzo dobrze Marcys !! ciesze sie !!- daj znac Kubie aby sie zebral w sobie i niech sie zadeklaruje
Asia - |22 Lip 2005|, 2005 12:21

PROSIMY O WPŁATY DO 5 SIERPNIA.


Artin na pierwszej stronie jest wszystko uaktualniane, domki dwuosobowe maja ten sam standard co "czwórki" z ta różnicą, że w "dwójkach" jest jedna wersalka.
Cena za dwójkę - 40 zł.

artin - |25 Lip 2005|, 2005 10:15

Cytat:
I tym sposobem wszystkie domku dwuosobowe juz zajęte.

to niefajnie... teraz nie wiem czy pojedziemy :| Muszę obgadać sprawę z żonką...

Struna - |25 Lip 2005|, 2005 10:15

Tomi - jedziesz sam czy w większej liczbie ?
artin - |25 Lip 2005|, 2005 11:23

Jak większość z Was wie mamy małe dziecko i psa i poprostu nie chcemy przeszkadzać współlokatorom oraz nie chcemy aby współlokatorowie budzili nam synka itp. itd. Jak ktoś ma dziecko to wie o co chodzi...
leo - |25 Lip 2005|, 2005 13:17

Artin, ja też z rodzinką jadę i bieżemy domek 4-osobowy w 3/4. Montera poprosiłem żeby jakiegoś singielka dopisał i już kogoś znalazł, także myślę że i w Twoim przypadku problemu nie będzie. A co do uciążliwości dzieci w nocy... po pijaku śpi się mocno...... ;-)
artin - |25 Lip 2005|, 2005 15:00

Leo porozmawiam z żonką i zobaczymy. Jak rozmawialiśmy w sobotę to w grę wchodził tylko 2 os. domek. Jutro dam znać :wink:
tomi503 - |25 Lip 2005|, 2005 20:33

@Struna jade z żoną i z dzieckiem. Dlaczego pytasz?
Wsumie dziś mi autko padło całkowicie do tej pory tylko podejrzewałem uszczelke pod głowicą dziś juz stało się to faktem ale powinienem zdąrzyć bez większego problemu zrobić to do zlotu.

@Monter jutro wpłace kase po południu bo dzis nie zdąrzyłem.

Struna - |25 Lip 2005|, 2005 20:37

Pytam, bo jakbym miał problem z transportem to czy ewentualnie rezerwowo bym się mógł załapać na przejazd :)
monter - |25 Lip 2005|, 2005 21:29

Oj rozpisaliscie sie Panie i Panowie :)
Dareq masz racje ze liczebnosciowego rekordu moze nie pobijemy ale jak Asia napisala ciagle ktos nowy sie dolacza wiec nie bedzie zle. Sa tez dobre strony nieduzej frekwencji - jakos latwiej wieczornego grilla zorganizowac.

Jesli chodzi o miejsca to nie ma sie co martwic. Oczywiscie kto sie szybko zdecydowal to ma te drewniane domki natomiast jesli ich zabraknie to sa na sasiednich osrodkach murowane pawilony ktore wlasciciel obiecal ze zalatwi miejsca jak cos.

tomi503 - |25 Lip 2005|, 2005 21:36

@Struna jakby coś to niema najmniejszego problemu dogadamy się. :D
monter - |27 Lip 2005|, 2005 23:30

Jesli jest zapotrzebowanie na 2-osobowy domek to prosze o szybkie info sms lub telefon na 601-888-101 i zadzwonie do goscia z osrodka i wytarguje jakies z sasiedniego osrodka. Moze bedzie kawalek dalej (max 50 metrow od centrum imprezy).
wegus - |28 Lip 2005|, 2005 00:00

wpłaciłem...domek 4 os. z soboty na niedziele
kurde, ale bede mial daleko, dojade w sobote , bede jechal z Ustrzykow i wychodzi mnie prawie 600 km....., licze na zimne piwo...
Jak ominąc "kochany" Wrocław ? Brzeg - Namysłów - Syców ? czy Brzeg-Namysłów-Olesnica-Trzebnica ?

Asia - |5 Sie 2005|, 2005 12:43

W wyniku zawirowań w ciagu ostatniego tygodnia - zniknęło parę postów.
Prosze je uzupełnić, jeśli były istotne.
Krasucki, zdaje się zgłaszałeś gotowość przybycia na zlot? :D

Krasuski - |5 Sie 2005|, 2005 12:57

Witam. widzę że mój post gdzie ś przepadł w siną dal. Oczywiście że się piszę, Tylko tak jak ja pisałem miwszkam 20 km od Sułowa, codziennie przejeżdzam tędy do pracy do Milicza. Nawet przed Sułowem miałem bliskie spotkanie z sarną, wieć uważajcie na nisko przelatujące sarny i bociany :lol: . Jeśli trzeba w czymś pomóc to walcie jak w dym. mogę zawse tam podjechać po drodze i coś załatwić. Służę pomocą. Mój mail to :[email protected] lub tel: 661245624.
Pozdrawiam
P.S. Asia ja to Krasuski a nie KrasuCki ale męczę sie z tym od wielu lat nie się tym nie obrażam
Narka
Krasuski(Rafał)

Asia - |5 Sie 2005|, 2005 14:46

A kiedyś się obrażałeś?:D no co Ty , o co? ;)

Do wszystkich :
Sprawdźcie w pierwszym poście - czy jesteście na liście zlotowiczów, zwłaszcza Ci z końca listy, nie wiem w którym momencie urwało.

mario - |5 Sie 2005|, 2005 19:14

Witam. Jestem na urlopie i nie mam za bardzo dostepu do netu, a jak juz miałem to byly jakies klopoty z forum. nie bedzie za pózno jesli wplace pieniądze na zlot w poniedziałek rano(2 osoby + dziecko czyli 60zł) Bedziemy na pewno jak ostatnim razem. Sorki za spoznienie. Pozdrowionka
Krasuski - |5 Sie 2005|, 2005 19:30

Ja się piszę oczywiście z żonką. Mam pytanko, czy na zlocie będzie ktoś, kto załatwiał naklejki na auto? Chętnie kupiłbym sobie na mojego skorupiaczka. Acha a może ktoś ma na zbyciu niepotrzebne kable WN, no i nadal szukam wtrysków bo cen oszalały!!!! Wszędzie chcą za wtryski min 250zł!! A może poczekam na zlot i któraś mądra głowa znajdzie receptę na jąkanie się mojego silniczka na beznynie!!
Narka
Rafał

Marcin - |5 Sie 2005|, 2005 19:45

mam nadzieję, że jeśli się dowiem dzien przed wyjazdem [tak jak to miało miejsce ostatnio] że MOGĘ jechać, to czy nie będzie problemów z namiotem, albo spaniem w aucie??
Adimo - |5 Sie 2005|, 2005 21:27

monter dlaczego mnie nie ma na liście przedtem byłem a teraz nie
Pojawiam się i znikam ?

Asia - |5 Sie 2005|, 2005 21:42

Nie wiem, czy zauwazyłeś ale mieliśmy problemy z forum.
Poczytasz odpowiednie tematy - dowiesz się więcej.
Wpisuję Cię zaraz :D
Czułam że ktoś z północy zniknął :D

monter - |5 Sie 2005|, 2005 21:52

Juz odpowiadam na wszystkie pytania.
1) Adimo - byles a nie ma Cie nie dlatego ze wydalem kase z Twojego przelewu (:):):)) tylko dlatego ze padlo forum i jakies 2 dni nie dzialalo. Tak dla formalnosci dodam ze niestety nie jestem modem ani adminem wiec nie mam mozliwosci edytowania cudzych postow.
2) Marcin - zapraszam serdecznie. Miejscna na ziemii na bank nie zabraknie. A i domki pewnie sie znajda.

sierars1 - |6 Sie 2005|, 2005 19:27

Monterku co z jutrzejszym wypadem do sułowa bo nie wiem co robić jak by coś to na priv.
Adimo - |7 Sie 2005|, 2005 20:58

Oki, wielkie dzieki, sorki ale nie było mnie troszkię i nie wiedziałem co jest grane, jeszcze raz sorki, i dzięki za wyjaśnienie, jestem winny browca.
monter - |7 Sie 2005|, 2005 22:05

!!! UWAGA !!!
Dzisiaj (07 sierpien) wraz ze Sierrarsem bylismy w Sulowie. Zostalo wplacone 1070 zl za zarezerwowane juz domki (lista dostepna jest w osobnym temacie). Poniewaz jak sie okazalo wlasciciel osrodka jest baaardzo ugodowy i zadowolony z naszej imprezy powiedzial ze jesli sa nadal chetni to bez stresu moga rezerwowac i zapewnil ze kazdy bedzie mial gdzie spac. Tak wiec lista nadal jest otwarta i mozna wplacac. Zachecam bo na prawde jest ciekawie i szykuje sie przyjemny zlocik :)

Jesli ktos ma do mnie pytania to prosze o maila bo z PW czasami mam problemy.

artin - |8 Sie 2005|, 2005 13:43

Ja jak na dzisiaj jadę sam i będę spał w aucie. Jak się cóś zmieni to dam znać.
kamilllo - |12 Sie 2005|, 2005 15:36

witam.
chcialbym sie pojawic, na razie nie wiem czy sam czy z narzeczona czy moze jakiegos znajomego zabiore, ale chcialbym zabroc namiocik........ile mam wplacici i komu bo za duzo nie wiem .....to moj pirewszy zlot.pozdr

ps. chetnie zabiore kogos na trasie piotrkow -wroclaw -na pewno sie dogadamy.!!!!

Struna - |12 Sie 2005|, 2005 15:51

czytaj posta od początku to będziesz wiedział
KOREK - |13 Sie 2005|, 2005 13:05

Słuchajcie

Dzisiaj w nocy śmigam na 2 tygoniowy urlop i wrócę 26 sierpnia nad ranem. Praktycznie przepakuję auto i bedziemy jechali do Sułowa.
Tak więc może na ostatnią chwilę wskoczę na forum, żeby zobaczyć co i jak.
Zgodnie z wcześniejszym pomysłem w sobotę 27 sierpnia przyjedzie mój brachol, przywiezie fantoma i przypomni zasady udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków i nie tylko. Będzie też możliwość ćwiczeń praktycznych. Na tą chwilę pasuje mu sobota i myślę ze w sobotę ok godzin południowych lub obiadowych będzie też najwięcej uczestników.
Proszę o uwzględnienie tej prelekcji w ramowym planie zlotu właśnie w sobotę.

monter - |13 Sie 2005|, 2005 21:15

Zycze Wam Koreczki milego wypoczynku i do zobaczenia w Sulowie !!!

[ Dodano: 2005-08-14, 20:58 ]
Prosze powoli o dawanie pomyslow na jakies zajecia coby ustalic plan z godzinami. Wydaje mi sie to konieczne zeby nie bylo takiej sytuacji jak w Slesinie ze 5 aut nie pojechal w peletonie bo nie mogly (do dzis nie moge przebolec ze bylem jednym z nich). Ustalimy atrakcje na rano (czyli przed piwem) i na popoludnie i wieczor (czyli przy piwie).

1. Peleton i wspolne zdjecie
2. Inne atrakcje w terenie (moze czasowka, na 400m, itp)
3. Dymanie fantoma (to oze byc przy piwie)
4. ??? powiekszajcie liste

Adimo - |14 Sie 2005|, 2005 21:15

4. Dart przy piwie
5.
6.
7.
8.
..... na koniec kalambury jak już conieco bedzie w głowie :D

monter - |15 Sie 2005|, 2005 08:25

Plan zajec: (pozniej ustalimy godzinowy rozklad)

1. Peleton i wspolne zdjecie (bez piwa)
2. Inne atrakcje w terenie (moze czasowka, na 400m, itp) (bez piwa)
3. Dymanie fantoma (z piwem)
4. Dart (z piwem)
5. Turniej bilarda (z piwem)
6..... ???

Kevin Xy - |15 Sie 2005|, 2005 13:44

no Monter jak mamy zagrac w bilarda po piwku to przyjade, chociazby pod namiot
Raf7 - |15 Sie 2005|, 2005 18:22

Rozumiem, że ten plan to rozkład zajęć na sobotę. A co z piątkiem - o której się wszyscy zaczynamy pojawiać w Sułowie :?: I chyba ten peleton w plenerze to też raczej w godzinach popołudniowych trzeba będzie zorganizować, bo rano u niektórych mogą wystapić przeciwskazania do siadania za kółkiem :lol:
sierars1 - |15 Sie 2005|, 2005 18:44

Na szczęście uda mi się dołączyć bo po ostatnim wypadie do sółowa nie mniał bym czym przyjechać i pytanie czy bym jeszcze z wami rozmawiał.
Spodziewm się być około południa.

Kevin Xy - |15 Sie 2005|, 2005 20:55

Raf7 napisał/a:
raczej w godzinach popołudniowych trzeba będzie zorganizować, bo rano u niektórych mogą wystapić przeciwskazania do siadania za kółkiem

w godzinach popoludniowych tez moga byc juz problemy

monter - |15 Sie 2005|, 2005 21:16

Znaczy ja uwazam ze zajecia zaplanowane jako "przed piwem" powinny byc od okolo godziny 11 rano w sobote. Piatek podbnie jak w Slesinie pozostawiamy jako dzien na zbiorke - niektorzy beda pozno po pracy. Pamietajmy ze nie wszyscy maja blisko. Wiec jedynie co to wieczorek przy grillu i pifku (jest tam taki duzy grill stacjonarny zamontowany ale mobilne tez warto zabrac). Caly rozklad zajec jest generalnie na sobote. Z tego co wiem to wszyscy zdeklarowali obecnosc od piatku wiec nie bedzie problemu z sobotnim wspolnym zdjeciem nas i samochodow.

1. Peleton i wspolne zdjecie (bez piwa)
2. Inne atrakcje w terenie (moze czasowka, na 400m, itp) (bez piwa)
3. Dymanie fantoma (z piwem)
4. Dart (z piwem)
5. Turniej bilarda (z piwem)
6..... ???

P.S. No Kevin jak moglibysmy nie zgarac :) Ale moze rozpiszemy jakis turniej. Zrobimy wpisowe i wygrany jakiegos browarka dostanie czy costam innego.

Marcin - |15 Sie 2005|, 2005 21:22

sierars1 napisał/a:
Na szczęście uda mi się dołączyć bo po ostatnim wypadie do sółowa nie mniał bym czym przyjechać i pytanie czy bym jeszcze z wami rozmawiał.

a co się stało?

sierars1 - |15 Sie 2005|, 2005 22:59

marcin napisał/a:
sierars1 napisał/a:
Na szczęście uda mi się dołączyć bo po ostatnim wypadie do sółowa nie mniał bym czym przyjechać i pytanie czy bym jeszcze z wami rozmawiał.

a co się stało?

A samochód nie poszedł tak jak sobie zazyczyłem i przy 160km/h zabardzo poszedł w poślizgu i o mały włos nie skasowałem przystanku z dziadkiem a za nim było drzewo więc przy tej prędkości i bocznym uderzeniu wiadomo co może być.

Struna - |16 Sie 2005|, 2005 09:24

no to szacuneczek - przy 160 slide zapodać ;)
artin - |16 Sie 2005|, 2005 10:36

Struna napisał/a:
no to szacuneczek - przy 160 slide zapodać

Fakt :shock:

Adam_2000 - |16 Sie 2005|, 2005 10:38

Struna napisał/a:
no to szacuneczek - przy 160 slide zapodać ;)


... i wyprowadzić ! :))

Struna - |16 Sie 2005|, 2005 11:06

ja ostatnio altonkę przy 60-70 km/h na drodze odwaliłem no ale 160 to juz niekiepski speedzior na takie zabawy - ale jak mniemam to się siamo zrobiło a Sierars1 się ładnie uratował z opresji - specjalnie pewnie tego nie zrobił ;)
Marcin - |16 Sie 2005|, 2005 11:09

o co chodzi z tą altonką?
Struna - |16 Sie 2005|, 2005 11:11

oki - dla niewtajemniczonych to pełne 360 stopni :)
Adam_2000 - |16 Sie 2005|, 2005 11:14

... piruecik taki :))
wegus - |16 Sie 2005|, 2005 15:19

monter napisał/a:
Z tego co wiem to wszyscy zdeklarowali obecnosc od piatku wiec nie bedzie problemu z sobotnim wspolnym zdjeciem nas i samochodow.


jak pisalem bede w sobote przed ... 12.00 (?)

POCZEKAJCIE !!!!!!!!!! :-)

Struna - |16 Sie 2005|, 2005 15:25

Wegus - Ty masz specjalną wejściówkę :D
sierars1 - |16 Sie 2005|, 2005 17:46

Tak się zrobiło ciepło że przez jakiś czas jechałem zgodnie z przepisami. :wink:
Tylko dziadek mniał jakiś niewyrazisty wyraz twarzy jak by mu ktoś na ogon nadepnął :)

monter - |17 Sie 2005|, 2005 21:50

Tja... i tak byl rozpedzony ze ja czekalem na niego w Sulowie na wlocie z Wrocka a on z tej calej predkosci przegapil zjazd na Sulow i polecial Do Milicza i wlecial do Sulowa z innej stronki. Dobrze ze zadzwonil ze stoi na parkingu przy moscie w Sulowie a ja 200m dalej na niego czekalem :)
wegus - |18 Sie 2005|, 2005 11:49

monter , mam pytanko - czy w domkach sa koldry i siakas posciel czy targac spiwory ???
Adimo - |18 Sie 2005|, 2005 12:30

a czy jakies knajpy z jadelkiem sa czy brac ze soba weki od babumi :D
marcys - |18 Sie 2005|, 2005 16:13

od babuni to sie nalewke bierze:)
Struna - |18 Sie 2005|, 2005 16:21

a od Wegusa - preparat :D
marcys - |18 Sie 2005|, 2005 16:27

nie wiem nie zna, jak pozwolicie chetnie sprobuje:)
Struna - |18 Sie 2005|, 2005 16:30

a to już musisz samego wodza od preparatu zapytać i radę starszych :D
monter - |18 Sie 2005|, 2005 21:11

Z tego co mi sie o uszy obilo to jest posciel. Co do zarcia to kolo ktory jest wlascicielem osrodka posiada rowniez stolowke (chyba nawet dwie).
Szuler - |20 Sie 2005|, 2005 19:57

Ludzie, a o której zbieramy się w piątek? To znaczy o której będą pierwsi nasi ludzie? Bo ja biorę urlop w piątek i mogę być wcześniej..

Pozdrawiam
Szuler

Kevin Xy - |20 Sie 2005|, 2005 20:51

no i ja jak mam byc to wczesniej- jakies mlode popoludnie w piatek ....
megalith - |20 Sie 2005|, 2005 21:23

Ja wyjezdzam jak wstane, czyli kolo 11:00. Na miejscu powinienem byc kolo 14:00.
keller - |21 Sie 2005|, 2005 01:53

Ja jade juz jutro i bede na was czekał :)
monter - |21 Sie 2005|, 2005 13:18

Ja tez postaram sie zalatwic sobie wolne. Jak mi sie nie uda to bede kolo 18-tej dopiero.
Napewno od jutra bedzie tam juz Keller a od srody Asia tak ze komitet powitalny bedzie :)

marcys - |21 Sie 2005|, 2005 14:44

a ja wyjzedzam dopiero w sobote rano...a kawalek trasy mam:(
monter - |21 Sie 2005|, 2005 22:50

Marcys a powiedz mi bo sie zaczynam stresowac. Czy Ty wplacales mi kasiore ?? Bo teraz jak napisales ze jedziesz na zlot to zaczalem przegladac historie konta i ni znalazlem wplaty od Ciebie. Wytlumacz mi jak to ma byc.
wegus - |24 Sie 2005|, 2005 22:17

marcys napisał/a:
a ja wyjzedzam dopiero w sobote rano...a kawalek trasy mam:(
siedze teraz w miedzybrodziu biualskim, jade w sobote rano , moze pojedziemy razem ???
marcys - |25 Sie 2005|, 2005 12:58

Wezwany odpowiadam:
Monter pisalem na początku ze mnie namiot interesuje i z tego co pamietam to mozna placić na miejscu - jesli jestem w bledzie (za co przepraszam) to szybko to postaram sie wplacic ale i tak chyba wyjdzie na to samo co na miejscu.... popraw mnie jesli sie myle ale za namiot mialo być 10 zlociszy?

Wegus zastrzeliłeś mnie tym Miedzybrodziem :D jasne mozemy razem jechać, sam bym proponował tyle ze nie zauwazylem dopiero dzisiaj widze ze pisales cos o Zywcu
:D tyle ze ja nie jezdze szybciej niz 120 bo moja ładniejsza połowa cierpi na chorobę lokomocyjną...najwyzzej wyjedziemy razem a spotkamy sie na miejscu! :D mysle jechać w sobote rano-o ktorej to sie tutaj dogadamy a jesli sie nie uda to najwyzej w piatek telefonicznie. Mozemy sie spotkać gzieś w Bielsku, gdzie- to sie wymysli, jakbys nie jechal w strone bielska to i tak mam blisko :D czy przez przegibek czy ulicą Zywiecką. to jestesmy wstepnie umowieni!

[ Dodano: 2005-08-25, 13:06 ]
qrcze blade teraz monter pod twoim wplywem przelcialem caly watek od nowa i nic nie widze o wlpacaniu na miejscu za namiot. qrcze przepraszam ale chyba znowu namieszalem. Bedzie z powodu tego - niewplacenia jakies problem?

monter - |28 Sie 2005|, 2005 22:12

Meldunek z dotarcia do domu

No ja dotarlem wraz z rodzinka caly i zdrowy.
Jak reszta ??

sierars1 - |28 Sie 2005|, 2005 22:28

Też dotarłem ale jeszcze skołowany po wczorejszym jaszczurze był bardzo mniam mniam :)
zajcev - |28 Sie 2005|, 2005 22:46

rowniez jestem juz w domie, jeszcze sie zalapalem na male wędkowanie kolo Czernicy, po zlocie to w sumie godzinka niecala drogi i na miejscu bylismy, ale ze dzien jeszcze wczesny byl to mnie namowili na łowienie, pomimo ze nie bardzo potrafie.
Ale, co tu potrafic, cyyyyttt, otwierac i pic :)
pozdr dla wszystkich, mam nadzieje ze kazdy bezpiecznie dotarl do domu

wegus - |28 Sie 2005|, 2005 23:12

przyjechałem ostatni i wyjechałem ostatni, juz jestem w domu .....
Cygaro - |28 Sie 2005|, 2005 23:16

My też już w domu.
Szkoda, że już... Tak nam się podobało, że chętnie zostalibyśmy jeszcze kilka dni :o )
Pozdrawiamy wszystkich!
Cygaro&Aga

Kevin Xy - |28 Sie 2005|, 2005 23:55

i ja dotarlem wreszcie- tyskie juz wypite ale najwazniejsze ze auto naprawione- pozdrawiam
keller - |29 Sie 2005|, 2005 00:32

Ja rownież dotarłem bezpiecznie do domu :) i tu podziękowania dla Megalitha :)
DareG - |29 Sie 2005|, 2005 00:40

a i my już jesteśmy w domu
byliśmy po drodze w ZOO we Wrocławiu

droga nr 8 fatalna
jesteśmy wykończeni
KEVIN dzięki

Adimo - |29 Sie 2005|, 2005 09:51

pozdrawiam wszystkich my dotarliśmy także cali, od Bydoczczy musieliśmy jechać przepisowo niebiescy stali co około 2-5KM (Akcja mruganie)
Troche żal że tak krótko :-(

leo - |29 Sie 2005|, 2005 12:55

I mnie Kevin też szczęśliwie dowiózł - dzięki wszystkim za wspaniały zlocik i atmosferę iście rodzinną - długo będę wspominał wieczór z jaszczurami ;-)
Przyznam szczerze, że po tym zlocie, nawet nie ma do czego się przyczepić - Monter, Asia i inni którzy się przyczynili do tego - niskie ukłony w Waszą stronę.


.... aż chciałoby się nieśmiało zapytać - to kiedy następny?? ;-)

marcys - |29 Sie 2005|, 2005 15:13

tez dojechalismy w calosci. podziekowanko wielkie dla Montera i wszystkich ktorzy sie do tego zlotu przyczynili.
megalith - |29 Sie 2005|, 2005 16:27

Dopiero teraz dorwałem kompa na dłużej - dojechałem cało jeszcze po drodze dając upust fantazji jak mnie jakiś rusin wkurzył.

Dzięki dla Kellera za przeprowadzenie przez Wrocek - felerne skrzyżowanie przejechałem bezproblemowo... :)

No i największe dla montera - za zmontowanie zlotu... Teraz tylko ustawiam się w kolejce po fotki :wink:

monter - |29 Sie 2005|, 2005 22:06

Strasznie mnie cieszy ze sie wszystko udalo a najwazniejsze ze wszystkim podobalo sie miejsce :) Dzieki za mile slowa :) Sorki za "kocie łby" :) Moje OC pokryje szkody w Waszych zawieszeniach (tylko nie wiem co na to Samopomoc) :)

Mysle sobie ze w nastepne wakacje mozna powtorzyc Sulow tylko zastanawiam sie czy nie byloby ciekawiej w osrodku sasiednim (tam gdzie spal Wegus i Wodzu). Domki wprawdzie mniej efektywne bo to zwykle murowane kostki ale za to kazdy ma kibelek w srodku, miejsce dla 4 osob i caly jest ogrodzony no i wlasciciel bardziej kompetentny :) Od razu rezerwowalbym caly osrodek i niebyloby zadnych Dzadkow :) A no i mniej drzew co niewatpliwie podnosi sprawnosc w poruszaniu (pozdr. Srebrny) :)

Struna - |30 Sie 2005|, 2005 16:23

no i ja tez dotarłem do domq cało - pozdro dla wszystkich.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group