Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - WSPÓLNY SYLWESTER? TAK CZY NIE?

Asia - |21 Paź 2004|, 2004 13:53
Temat postu: WSPÓLNY SYLWESTER? TAK CZY NIE?
HEYYYY
RUSZCIE SIĘ !!!


Organizujemy coś czy nic??!!
Nie żałujecie że przejdzie Wam koło nosa taka zabawa?

Ostatni dzwonek
Możemy sie zintegrowac z ford club polska i wspólnie cos wymyślić

Nie bądzcie sztywniakami :wink:

Kto jest chętny?
Potrzebuję liczbe osób, by ocenić czy warto działać czy nie...

Struna - |21 Paź 2004|, 2004 14:01

Ja bym sie pisał, może brata bym namówił - w końcu scorpio nabył to integrowac sie powinien :D
Szuler - |21 Paź 2004|, 2004 14:32
Temat postu: Re: WSPÓLNY SYLWESTER? TAK CZY NIE?
Ja się piszę jak najbardziej, bo termin się zbliża, a pomysłów żadnych. Na sylwka w górach nie odpowiedziałem bo bym nie wyrobił finansowo. Na dwie osoby impreza się dla mnie szykowała za około 1000zł..

Pozdrawiam
Szuler

Pershing - |21 Paź 2004|, 2004 14:35

Ja tez bym sie pisal z moją połowicą tylko teraz sprawa GDZIE i za ILE ?
Asia - |21 Paź 2004|, 2004 14:46

powoli...
najpierw trzeba wiedziec ile nas...

oczywiście interesuje nas tani Sylwester
co nie wyklucza że niezapomniany :twisted:

Struna - |21 Paź 2004|, 2004 14:59

Ja poczyniłem pewne kroki w celu zorganizowania miejsca. jak tylko dostanę odpowiedź to dam znać - istnieje duża szansa, że albo będzie za friko albo za naprawde śmieszne pieniądze :)
Pershing - |21 Paź 2004|, 2004 15:06

No to coraz bardziej mi sie podoba :D
plastic - |22 Paź 2004|, 2004 01:18

A ja wam wkleję wiadomość którą dzisiaj otrzymałem:

"niestety nie mam ludzi i siedzimy wszyscy w listopadzie/grudniu w pracy, jestes teraz w pracy, wracasz do domu, po 10 dniach jedziesz do pracy i juz mamy grudzien i albo jeszcze na 10 dni zostajesz, potem na 10 dni do domu i wracasz do pracy albo 1 grudnia jedziesz do domu, wracasz do pracy 11 grudnia, tyle moge zrobic"

A zatem żegnajcie święta i sylwester.
Jeżeli będzie ktoś samotny w te dni to zapraszam na gg :(

Asia - |22 Paź 2004|, 2004 10:17

Plastic co za psychopata układa Ci ten grafik :mrgreen:
Nie daj się, może coś się zmieni ....

borey - |22 Paź 2004|, 2004 16:33

Wstępnie moge zadeklarować 2 osoby (ja i moja Pani). Pozostaje tylko kwestia gdzie i za ile?
plastic - |23 Paź 2004|, 2004 03:18

Asia napisał/a:
Plastic co za psychopata układa Ci ten grafik :mrgreen:
Nie daj się, może coś się zmieni ....


Dzięki Asiu za "troskę" - każdy ma szefa takiego na jakiego zasłużył :wink:
Niestety w pracy jest taka sytuacja, że nie dam rady :(
Jeżeli tyle będę pracował, to może będzie mnie stać na Scorpio :wink: (słyszałem, że są drogie w utrzymaniu - bo się psują :wink: )

Jednak wszystkim tym, co się wahają, albo nawet myślą, że ich na to nie stać (nie mam na myśli kasy)............chcę powiedzieć jedno..............WARTO, ludzie są super i zabawa może być niezapomniana -cały czas mam w pamięci Sieraków! :D

Przemko - |28 Paź 2004|, 2004 11:05
Temat postu: Sylwester
Witam!
Ja ze swojej strony jestem jak najbardzej zainteresowany ale proszę o jakieś szczegóły, żebym miał co przedyskutować z małżonką.
Interesuje mnie całkowity koszt imprezy, warunki zakwaterowania.
Przemko

wpgulin - |28 Paź 2004|, 2004 23:50
Temat postu: sylwester
Hej ja terz chcę na sylwka chciał bym zrobić mojej pani niespodziankę ekstra także mnie interesóje temat gdzie i za ile i jak daleko pozdro Wiesiek
kayman - |30 Paź 2004|, 2004 18:43
Temat postu: Sylwester
Hejka. Na sylwestra mam ochotę. Nie wiem tylko czy zaakceptujecie dziadka z babcią. Łączy nas Scorpio, niestety dzielą lata. Czekam na wiadomość gdzie i za ile. Pozdrowki kayman
jasam - |2 Lis 2004|, 2004 10:08

jasam deklaruje stałe poparcie dla tej inicjatywy...
wpgulin - |7 Lis 2004|, 2004 20:40
Temat postu: sylwek wspólny
:? jak widać to nie wielkie zainteresowanie tematem . Chyba coś stoi na preszkodzie . Tylko z radomia największe zainteresowanie :cry: Mam pytanko i co dalej??? W górę serca i rozwińmy ten temat :D bawmy się . :roll:
Szuler - |7 Lis 2004|, 2004 22:12
Temat postu: Re: sylwek wspólny
Poznań też jest zainteresowany ale faktycznie coś się nie możemy zgadać... Jak w ciągu tygodnia, dwóch nic się nie wyklaruje na forum to będzie trzeba zarezerwować sobie sylwestra gdzie indziej.. A szkoda, bo bardzo chętnie bym się z wami właśnie tego dnia bawił...
Szkoda, że Struna umilkł z tematem załatwienia miejsca na sylwka...

Pozdrawiam
Szuler

Struna - |8 Lis 2004|, 2004 10:32

Sprawa w toku - nie piszę bo jeszcze nie do końca sfinalizowane - jak tylko będzie ( a to kwestia kilku dni ) to zaraz dam znać :)
agawoj11 - |11 Lis 2004|, 2004 18:57

witam . jestem z Olkusza .jeżeli nie wiecie gdzie to jest to powiem że Kraków leży koło Olkusza.(Żart). piszemy się z żonką na sylwka, może być nawet na kamczatce . nasz wieloryb lubi pływać daleko od rodzinnych wód. tylko za ile ? mamy nadzieję że nie więcej niż 500zł od twarzy.pozdrowionka z olkusza. ludzie zapisujcie się bo fajnie będzie jak w jedno miejsce zjedzie się tyle scorpionów
wpgulin - |14 Lis 2004|, 2004 18:34
Temat postu: wspólny sylwek
:arrow: no pewnie rze fajnie widzieć tyle takich samych maszyn w jednym miejscu byłby to sylwester ford scorpio team ale nadal nie widać wielkiego zainteresowania morze edytor forum by coś zadziałał w tej sprawie większą reklamą na forum ale jednak mam wątpliwości temat coraz bardziej cichnie :(
Przemko - |24 Lis 2004|, 2004 07:57
Temat postu: Sylwester?
Co jest :?: Temat już zmarł :?: Luuuuudzie co z wami :?: Zima całkiem zamroziła w was chęć do życia :?:
Miałem już nadzieję na miło spędzony czas w ciekawym towarzystwie i otoczeniu. :(
Pozostaje mieć nadzieję, iż na wiosnę obudzą się klubowicze i zorganizujemy jakiś ciekawy zlocik :!:

Asia - |24 Lis 2004|, 2004 11:02

Masz rację Przemko, ostatnio opadła niceo chęć do zycia
ale to już przeszłość :wink:

Jeszcze nie jest za późno.
Widzę że zadeklarowało sie ok.18 osób:

1. Struna +1
2. Szuler +1
3. Pershing +1
4. Borey +1
5. Przemko +1
6. Wpgulin +1
7. Kayman +2
8. Jasam
9. Agawoj11 +1

Bierzemy się do roboty.
Priorytet - tanio
Dodatkowo - pięknie i w górach :D

Szuler - |24 Lis 2004|, 2004 13:58

Ja mimo, że bardzo chciałem z wami spędzić sylwestra, to już przestałem na to liczyć.. Więc zacząłem sobie załatwiać sylwka w Poznaniu we własnym zakresie.. Czekałem czy Struna coś więcej napisze ale widać sprawa utknęła w martwym punkcie.. W każdym razie mam nadzieje, że uda nam się wszystkim spotkać jeszcze przed wiosną (bo wiosną a potem latem to wiadomo, ma być zlot za zlotem!! :) ), jakiś zimowy zlot koniecznie musi być!

Pozdrawiam
Szuler

Asia - |24 Lis 2004|, 2004 14:37

Ok
kto jeszcze odpada a kto przyłącza się.
Określcie się.

Asia - |24 Lis 2004|, 2004 16:09

Będę tu zamieszczać wszystkie propozycje.
Wybieramy razem.

Pierwsza:

Pokoje z łazienkami RTVsat,
w programie wieczór zagórzański przy kominku,ognisko,kulig,sylwrster.
Ceny są zróżnicowane w zależności od standartu 50z-60zł + 150zł noc sylwestrowa.
W cenie zawarte nocleg i wyżywienie ,konsumpcja w czasie nocy sylwestrowej+ atrakcje.

http://www.sloneczko.agrowczasy.com/pokoje.htm

agawoj11 - |24 Lis 2004|, 2004 21:06

witam. czy te ceny są z żarciem i za osobę. pytanie co do sylwestra. czy jest coś do jedzenia i czy ta cena (150)to za osobę czy parę?
Asia - |24 Lis 2004|, 2004 21:16

Za osobę
w tym ognisko,kulig i konsumpcja :D

Przemko - |25 Lis 2004|, 2004 09:21

Witam!
Widzę, że jednak coś się kręci.
Znalazłem kilka stron z ofertami w necie. Musimy się jednak zdecydować czy robimy tylko sylwestra czy takie małe wczasy :lol: Naprzykład tutaj jest oferty na 6 dni za 270 - 330 od osoby:
http://www.sylwester.turist.pl/budzowa25/
http://www.sylwester.turist.pl/lugi68/
http://www.sylwester.turist.pl/mizerna55a/
Wyglądają dość ciekawie.
Trzeba by dowiedzieć się o możliwość zorganizowania samego sylwestra.
Musimy jednak działąć szybko bo nas ktoś ubiegnie i zostaniemy z d..... na lodzie :lol:
Przemko

Asia - |25 Lis 2004|, 2004 10:07

Proponuje termin 31 grudnia-02 stycznia.
Przemko - |25 Lis 2004|, 2004 11:15

Przecież każdy może rozpocząć weekend sylwestrowy wcześniej. Najważniejsze jest aby miejsce było to samo tak abyśmy spotkali się i zabawili.
Dla mnie osobiście będzie to (mam nadzieję że wypali) pierwsze spotkanie z wami więc trochę się boję :) .
Mam nadzieję że zbierze się nas spora grupka i będziemy się spoko bawili.
Przemko

Asia - |25 Lis 2004|, 2004 11:35

Z Ford Club Polska
dołącza do nas Yotez
Zatem znów jest nas 18-cioro.

OKreślać się! :D


ps. Struna , ale tylko obcych nie gryzę :twisted:

Przemko - |25 Lis 2004|, 2004 13:05

Ja osobiście lubię jak ktoś gryzie... tylko delikatnie :lol:
Chodziło mi bardziej o to czy uda mi się z wami dobrze zintegrować :wink:
W końcu to wy wszyscy się znacie ja natomiast będę "nowy" :oops:
Ja z moją drugą połową będziemy na 90%.
Musimy tylko ustalić jakieś szczegóły co do miejsca i ceny.
Najlepiej jeszcze przed końcem miesiąca bo później będzie ciężko!
[/i]

rjvg - |25 Lis 2004|, 2004 23:39

hmmm ale by byly jaj jakbysmy sie naprawde tak na sylwestra zjechali heheheh . hmmm jakos w to nie wierze :( ale jesli wieksza grupa bedzie sie chciala zjechac to ja sie tez pisze - delegacja z gdanska musi byc obecna :)
rjvg - |25 Lis 2004|, 2004 23:50

sluchajcie a moze tak sylwester na promie "scena line" rejs polska - reda w szwecji - polska. jeden minus jest moze bujać ( choroba morska )
mar1975 - |26 Lis 2004|, 2004 08:40

rjvg napisał/a:
sluchajcie a moze tak sylwester na promie "scena line" rejs polska - reda w szwecji - polska. jeden minus jest moze bujać ( choroba morska )

Mam za sobą pare rejsów do Szwecji w sezonie jesienno-zimowym. Szczerze mówiąc nie polecam, albo powiem inaczej- dla lubiących sporty ekstremalne :) .

Przemko - |26 Lis 2004|, 2004 09:21

Określam się:
Jestem za propozycją Asi tj.:
Termin: 31 grudnia do 2 stycznia.
Miejsce: http://www.sloneczko.agrowczasy.com/pokoje.htm
Myślę, że zostaję dzięki temu nr 1 na liście gości :D
Zapisujcie się :!: :!:

rjvg - |27 Lis 2004|, 2004 01:29

hehe masz racje rejsy po baltyku zima to sa sporty extremalne ale " cza być twardym a nie mietkim" :)
tak powaznie to masz racje na 65% na promie bedzie chustać
pozdro rom

Zbyszek_WW - |28 Lis 2004|, 2004 17:15

Witam wszystkich, tych znanych i nieznanych, wstępnie ja też się pisze z małżonką, kwestia tylko jak prawie zawsze ceny. W 80% raczej tak. Pozdrawiam wszystkich. Zbyszek[/b]
wpgulin - |28 Lis 2004|, 2004 19:23
Temat postu: wspólny sylwek
ja dalej wyrażam zainteresowanie z żoną cena jest przystępna tylko gdzie to i jak daleko pozdro dla wszystkich
Asia - |29 Lis 2004|, 2004 15:44

Przykro mi to pisać, ale padła impreza sylwestrowa w Mszanie Dolnej :cry:

Po wcześniejszych ustaleniach, nagle zadzwoniła do mnie dziś właścicielka z pytaniem czy napewno chcemy tylko w terminie piątek- niedziela.
Potwierdziłam.
"Uuuu - zamyśliła sie sztucznie- to będzie bez kuligu i atrakcji"
Zdumiałam się lekko, ale ok, skoro tak - zgodziłam się na to, bo czułam,że nic juz nie utarguje.

Jak tylko sie zgodziłam, ona jeszcze bardziej sie zamyśliła
"ale wie Pani co.. czy to będzie dwa noclegi? piatek-niedziela?"
- "no tak- przypomniałam jej - tak jak sie umawiałysmy przed niedzielą"

- "a nieee,,, to bez sensu"

I trzask prask słuchawką ... :evil:

Cóż, chyba nie zależało jej bardzo na tych 5-ciu tysiącach..


Ale co dalej...
Walczymy, szukamy dalej... 8)

Struna - |29 Lis 2004|, 2004 16:22

No to oki - mój pierwszy plan nie wypalił ale awaryjny tak :)
Kwestia jest następująca: Imprezka sylwestrowa od pary 200 pln. Zapewnione trzy gorące posiłki, napoje, szampan, orkiestra jakas tam :) ( reszta trunków we własnym zakresie :) ) Jedyny szkopół to brak noclegów. Teraz intensywnie poszukujemy noclegów gdzies w pobliżu. Acha lokalizacja :D :D - Takie już neco górzyste tereny jakieś 20 km na południe od Tarnowa - miejscowość Szczepanowice ( w dolinie rzeki Dunajec ) Oby tylko dało się skołować tanie noclegi - bo chyba koszt od pary jest ok.

hryniak - |30 Lis 2004|, 2004 00:04

na Hryniaka z Bożenką też można liczyć o ile wybór padnie na miejsce do którego będą mogli zabrać dzieciuszki
maup - |30 Lis 2004|, 2004 18:56

To ja was będę obserwował przez Marcinkę z balkoniku bo Maupowej się nocny dyżur przytrafił : :cry:
Struna - |2 Gru 2004|, 2004 12:00

I nowa świeża koncepcja. Znalazł się człowiek, który może załatwić nam lokal i noclegi ( reszta w naszej kwestii tzn. jedzonko, drinki :) i muza ale to chyb anie problem ) koszt od osoby nie przekroczy 50 zeta. Wydaje się być to bardzo ciekawa ofera. Acha lokalizacja - Gródek nad Dunajcem. Może być taka kwestia, że będziemy mieć do dyspozycji domki kempingowe i trzebaby wtedy żeby sobie każdy jakąś farelkę zabrał lub coś w tym guście. Tak czy owak - konkretną oferte mam otrzymać do wtorku i wtedy powiem dokładnie co i jak.
michalkrak - |2 Gru 2004|, 2004 13:04
Temat postu: sylwester
witam jak możecie to napiszcie więcej szczegółów na temat sylwka ale nic nie obiecuję jekbym się zdecydował t 2 osoby ale t o narazie na 30% dzięki
Struna - |3 Gru 2004|, 2004 12:35

A więc tak. Coś się udało. Jest miejsce na jakieś 21 osób mniej więcej po dwie pary do pokoju, dzieciaki można brać, ogrzewane, jest potężny hol w którym można zrobić imprezkę. Koszt od łebka to 15 zeta za dobę ( chyba dosyć tanio :) ) oprócz tego jest możliwość żeby gospodarze zrobili jedzonko typu śniadanie czy obiad za jakąś tam śmieszną opłatą. Kwesti apodstawowa - trzeba zadecydować szybko bo jeśli się zgadzamy to trzeba tam jechać i jakąś zaliczkę dać coby nam lokalu nie sprzątneli inni chętni. Lokal jest w miejscowości Tęgoborze nad jeziorem rożnowskim ( w zasadzie 20 m od niego :) )

Prosze o szybkie decyzje!!!! Jutro (sobota) do 14 musze dać znać czy bierzemy czy nie !!!

ps. Myślę że to ostatni dzwonek i nic innego nie znajdziemy wiec albo robimy to w tym miejscu albo niestety - olewamy sylwka w gronie FST. No to szybciutko - deklarować akces :)
Może oprócz tego co na forum to mailem do mnie zasyłajcie zgłoszenia. Czy może mam rozumiec, że wszyscy którzy deklarowali chęć są jakby nadal gotowi i mam ich uznać za zgłoszonych.

Przemko - |3 Gru 2004|, 2004 13:56

To chyba za drogo :lol:
Ale chyba całą imprezę musielibyśmy dograć juz sami bo nic o tym nie piszesz :?:
Myślę, że zorganizowanie czegokolwiek na odległość może być trudne ale jeśli jest to możliwe to jestem za!!
Przemek

Asia - |3 Gru 2004|, 2004 14:13

A co tu organizować...
Przeciez to nie bankiet na 200 osób z przystawkami i pięcioma rodzajami nozyków do sera :wink:

Każdy zrobi jakąś potrawę/sałatkę/skrzydełka/udka/bigos
po czym wszystko postawimy na wspólnym stole

reszta to nie problem :D

ps... no chyba że sie okaże że mamy do zjedzenia 20 garów bigosu...

Przemko - |3 Gru 2004|, 2004 14:37

Spoko!
Nawet nie wiedział bym jakim widelczykiem mam w danej chwili się karmić :?
W taki sposób możemy się zgrać!
Ja wezmę pierogi :D
Jeśli wszyscy się piszą to My też!

Struna - |3 Gru 2004|, 2004 16:35

Oki - ni enapisałem - ze sprzętem grającym nie ma problema ja i Hryniak się tym zajmiemy - z żarłem i trunkami to każdy niech cos weźmie i po zawodach.
PLEASEEE decydować się bo nam ucieknie !!!

kayman - |4 Gru 2004|, 2004 16:16
Temat postu: Jade
Hej, sorry Struna że tak poźno, ale moja pani jest strasznie nie zdecydowana. Ja się pisze więc jezeli jeszcze możesz to dopisz 2 osoby. Pozdrówki kayman

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group