Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Ogłoszenia forumowiczów - Budowa hal

fiebik - |18 Mar 2006|, 2006 03:28
Temat postu: Budowa hal
To może na początek ja przedstawię ofertę firmy, której jestem współwłaścicielem:
1.
Szybkie i tanie budowy hal, obiektów inwentarskich, ferm drobiu, obór, chlewni oraz hale przemysłowe i magazynowe. Technologie zarówno suche jak i tradycyjne - mokre;
Zajmujemy się budowami obiektów od 1000m2.
2.
Własny zakład - spawalnia-produkcja konstrukcji stalowych:
Produkcja i montaż konstrukcji stalowych samonośnych oraz dachowe stalowe wiązary kratowe na wieniec. Posiadamy profesjonalną kadrę z uprawnieniami ponadpodstawowymi spawalnictwa oraz inżynieryjny nadzór połączeń spawanych firmowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Posiadamy też Europejski Certyfikat dla firmy uprawniający do wykonawstwa i samocertyfikacji połączeń spawanych przy produkcji konstrukcji stalowych bez ograniczeń.
Teren realizacji - Europa;
3.
Nowoczesne wyposażanie ferm przeznaczonych do masowej hodowli drobiu - wszystkie rodzaje produkcji i gatunki ptactwa drobiowego; Proponyjemy wszystkie systemy w pełni zautomatyzowane.
4.
Profesjonalne doradztwo w prowadzeniu stad hodowlanych drobiu.
Teren realizacji: cały kontynent Euro -azjatycki.
Zapraszam. :)

Tritan - |25 Kwi 2006|, 2006 15:13

Cytat:
Nowoczesne wyposażanie ferm

Jakbyś potrzebował system rejstracji temperatury i RH albo ochrony odgromowej i przepięciowej, elementy inteligentnego budynku to służe radą.

fiebik - |26 Kwi 2006|, 2006 04:56

Tritan napisał/a:
ochrony odgromowej i przepięciowej,
No jak masz jakieś ciekawą ofertę na przepięciówki to zapodaj jakąś ofertę na maila albo podaj swój telefon.
leo - |15 Gru 2006|, 2006 02:08

Fiebik, to żeby nieco odkurzyć temat, poproszę o kilka takich hal, ale na strusie, bo kurczaki cos ostatnio szczęścia nie mają (tydzień temu u mnie w pożarze zginęło 14 tys. kurczaczków).... to dopiero były kurczali pieczone.... heheheheh

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group