Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Spotkania i Zloty - ZLOT _ NOWY TEMAT tam sie nie da czytac nowych odpowiedzi!!

Rafał A.(antek) - |2 Wrz 2004|, 2004 12:48
Temat postu: ZLOT _ NOWY TEMAT tam sie nie da czytac nowych odpowiedzi!!
W tamtym wątku nie mozna sie dostac do strony 11 :) albo ja cos namieszalem :) piszcie tu :)
Rafał A.(antek) - |2 Wrz 2004|, 2004 12:53
Temat postu: MIejsce zlotu -strona mapa zdiecia
Strona ze zdięciami miejsca zlotu , mapkami dojazdu i opisami dojazdu oraz kontaktami jest na: www.ford-scorpio.prv.pl

oraz link bezpośredni:

http://www.wpk.p.lodz.pl/...ow/sierakow.htm

plastic - |2 Wrz 2004|, 2004 12:58

Na mapie zlotu krzyżykiem żle jest pokazane miejsce zlotu ,kto jest za to odpowiedzialny :twisted:
Proszę się trzymać trasy podanej przeze mnie.
Wjazd od Kwilicza ul. poznańska a nie od Wronek

Zastanawiam się czy przyjechać - wyzywają mnie od zdrajcy, to może sprawią jakieś pokazowe linczowanie - co ? :wink:

Rafał A.(antek) - |2 Wrz 2004|, 2004 13:59

Szanowni forumowicze! pooorganizujcie sie w grupy jak koszt dojazdu jest zbyt wielki i poprzyjezdzajcie najwyzej mniejsza iloscia aut!. Albo dojedzcie do jakis wiekszych miast i z tamtąd z innymi 1 samochodem. JA z łodzi i okolic moge kogos zabrac, moze ktoś do łodzi dojechac i stąd mozemy pojechac dalej, moge tez zabrak kogoś z okolicy, albo po drodze nie ma problemu! kontakt do mnie przez gg czy forum.
cozy - |2 Wrz 2004|, 2004 18:45

No i jeszcze ze 100 nowych postow o zlocie i bedziemy mieli calkiem niezly kociolek !!!! :twisted:
Jak tam byłem z plasticzkiem w Sierakowie i tak ogladalismy te "chaty" to polecam miejsce nr 1, spokojnie, nie pizga od jeziora i cisza, a jak ktos bedzie chcial isc nad jeziorko to 100 m w dól i jets na miejscu, aha APEL to wszystkich ktorzy maja przenośne GRILLE !!!! PROSZE wziac kto ma i moze, bo tam nic nie ma takiego :cry: i cza samemu sobie radzic, ja wezme takiego zardzewialego - ale sztuka jest sztuka :P

Waski - |3 Wrz 2004|, 2004 16:47

Witam
99% ze bede
Co prawda jescze dobrze z reichu nie wrocilem bo nie jestem jeszcze w domku ale ....
To nic nie szkodzi
Jescze jutro musze kupic jakies opony bo mi dzisiaj jedna podczas powrotu przy okolo 140 wystrzelila - ciesze sie ze nic sie wiecej nie stalo.

Pozdrawiam
Ps. czekajcie na Wąskiego - jedzie rowniez
hryniak i inni od strony wroclawia - pewnie bedziecie jechali przez lubin a moze sie myle - dajcie znac

plastic - |3 Wrz 2004|, 2004 22:07

Przypominam
Jadący z Łodzi i Poznania trasą na Gorzów Wlkp. (24) w miejscowości Kwilcz skręcają w prawo na Sieraków (droga 186 - przechodzi "płynnie" w 133)
Jadący od strony Szczecina i Gorzowa Wlkp. trasą na Poznań (24) też w miejscowości Kwilcz skręcają na (w lewo ) na Sieraków (droga 186 - przechodzi "płynnie" w 133)
Miejsce z (na fotkach) Cytryną znajduje się przy samym wjeździe do Sierakowa właśnie od tej strony.
Ponieważ kolor jest niepowtarzalny (prawdopodobnie) i rzuca się w oczy, będzie stała tam cytrna jak na fotce.
Tylko światła będzie miała zgaszone...nie pomylcie się
Za cytryną skręcajcie w stronę jeziora na parking, tam jest restauracja. Zaczynamy od kawy i czekamy na spóźnialskich

cozy - |4 Wrz 2004|, 2004 07:24

Skrecajcie nad jezioro na parking - ostrym zjazdem w dół - i tam beda staly FUTY.

Kurde ja dzis jeszcze w pracy muszę być a npewno większość z Was jest już w drodze !!! Ale dam rade i dojade na 12, a moze i wczesniej zeby juz grilla rozgrzac i piwko schlodzic :lol:

DO ZOBACZYSKA !!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group