Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

Elektryka - Chciałem dać lampę z dalekosiężnym reflektorem !!!!!!!!

irek - |27 Sie 2004|, 2004 17:07
Temat postu: Chciałem dać lampę z dalekosiężnym reflektorem !!!!!!!!
Witam

Panowie i Panie od samego początku jak mam scorpiaczka to prawą lampę miałem bez reflektora dalekosiężnego H3 a lewą od kierowcy tak - no i nie wiedziałem czy ktoś kiedyś rozbił i taką założył czy tak jest orginalnie. Durny byłem i kupiłem cały reflektor prawy z dalekosiężnym H3 bo taki chciałem aby było symetrycznie i jak założyłem to jest PROBLEM jak zapalę światła na desce pokazuje mi że mam spaloną żarówkę, ale wszystko jest ok.


NO I TERAZ PYTANIE CZY MÓJ JEST NIE PRZYSTOSOWANY DO PRAWEGO DALEKOSIĘŻNEGO CZY JEDNAK MOŻNA SOBNIE JAKOŚ Z TYM PORADZIĆ - BO WKURZA MNIE TEN ŻYD KTÓRY SIĘ ŚWIECI TAK JAKBY BYŁA AWARIA ŻARÓWKI

Macie jakieś pomysły ???/


Pozdrówka

VIK - |27 Sie 2004|, 2004 18:13

wymień reflektor na H3+H4, może mieć gosć pod nr-em: 506 088778, powiedz, ze ode mnie.
irek - |27 Sie 2004|, 2004 18:30

Witam

Nie bardzo rozumiem H3+H4 jaka jest różnica, bo tą co założyłem to główny ma H4 i dodatkowy dalekosiężny obok na H3. Orginalnie była tylko H4 a Dalekosiężny zaślepiony srebrną płytką.

Może się nieznam więc poproszę bardziej łopatologicznie

Pozdrówka

VIK - |27 Sie 2004|, 2004 19:27

podepnij ten H3 dalekosiężny pod kabel, który włącza długie w H4, i gitara
irek - |27 Sie 2004|, 2004 20:16

Witam

Dzięki wykonam potwierdziłeś moje przepuszczenia bo przez moment tak chciałem zrobić, jak będzie działać to napiszę


Pozdrówka

VIK - |27 Sie 2004|, 2004 21:49

będzie działać!!
irek - |30 Sie 2004|, 2004 08:28

Witam

Wiesz ten reflektor to był tak podłączony jak mówiłeś, namordowałem się conie miara i co się okazało ???, że robiła mi to postojówka mimo, że świeciła to i tak ten wariat pokazywał, że spalona - dziwne jak wymieniłem wszystko jest ok. Więc teraz mam już obie strony z dalekosiężnym reflektorem


Pozdrówka

Tom - |2 Wrz 2004|, 2004 08:21
Temat postu: Dalekosiężna lampa????
Oświećcie mnie proszę czym się różni lampa z reflektorem dalekosięznym od "zwykłej". Do tej pory sądziłem że jest tylko jeden rodzaj lamp: H4 (mijania + długie) + H3 (długie). Mylę się?

Pozdrawiam

irek - |2 Wrz 2004|, 2004 08:33

Hej

No właśnie ten dodatkowy H3 to jest tak zwany dalekosiężny, bo są reflektory bez H3 i też jest ok.

Tom - |2 Wrz 2004|, 2004 22:48

irek napisał/a:
Hej

No właśnie ten dodatkowy H3 to jest tak zwany dalekosiężny, bo są reflektory bez H3 i też jest ok.


A kiedy powinien świecić? Dalekosiężny, jak kiedyś czytałem świeci z krótkimi bardzo wąską, nieoślepiającą wiązką. U mnie jest, ale zapala się z długimi co jest bez sensu bo po pierwsze długie i tak świecą daleko i dwa jest duża, niekomfortowa róznica jasności pomiędzy krótkimi a czterema żarówkami przy długich.

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group